Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti be tudtok lépni az OTP...

Ti be tudtok lépni az OTP internet bankba? Kérlek, nézzétek meg, mert nekem 2 számlára sem sikerült.

Figyelt kérdés
Nem, nem én vagyok a béna :D - mindent úgy csináltam, mint máskor és a Caps Lock sincs benyomva.
2017. nov. 2. 14:47
1 2
 11/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nekem ebben a percben is tökéletesen működik. Biztos, hogy nincs vírus vagy hasonló a gépeden? Pl amivel csak úgy látszik, hogy az OTP oldalán vagy?
2017. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a QR kódos azonosítást, és akkor nem kell szórakozni az SMS-ekkel.
2017. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

Most olvasom:

[link]

2017. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak ma problémák az OTP direkttel, néha elérhetetlen a szerver, de néha meg simán be lehet lépni. Ez sajnos rendszeresen előfordul, de végül is azért többségében használható a szolgáltatás.
2017. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

13-as, Béci, a Jó Isten áldjon meg!!!

KÖSZÖNÖM SZÉPEN, hogy belinkelted!!

Én már tegnap is kerestem ezzel kapcsolatban hírt a Facén is, de nem találtam, az OTP honlapján sem volt, stb.


Azért nagyon nagy szó, hogy megvan ez a hír, mert mint írtam, nemrég trójait karanténozott a Malwarbytes és más ok miatt is igen be voltam tojva, hogy vírust kapott a gépem és már nincs 1 ft sem a számlámon (mert azt ugye meg nem tudtam megnézni)

Közben meg azért dolgozni is voltam - szóval nem egész nap a gépnél ülök :-)

Szóval most így egy hatalmas kő esett le a szívemről - még egyszer köszönöm, hogy szíveden viselted a "sorsomat" :-)


A többieknek is köszönöm a válaszokat :-)

2017. nov. 3. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!