Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti be tudtok lépni az OTP...

Ti be tudtok lépni az OTP internet bankba? Kérlek, nézzétek meg, mert nekem 2 számlára sem sikerült.

Figyelt kérdés
Nem, nem én vagyok a béna :D - mindent úgy csináltam, mint máskor és a Caps Lock sincs benyomva.
2017. nov. 2. 14:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az lemaradt: nem jön meg az sms a belépéshez.
2017. nov. 2. 14:51
 2/15 anonim ***** válasza:
Beléptem.
2017. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én nem tudok. ja nincs is otp-s számlám ... :D
2017. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Neked simán ment?

Nekem 4 belépési kísérlet volt, kb. 20 perc múlva jött meg az első sms - aztán mind a 4, de persze addigra már lejárt a belépési határidő.

Most ugyanez van: 15.10-kor megpróbáltam belépni, de még nem jött sms...

2017. nov. 2. 15:20
 5/15 A kérdező kommentje:

Kössz, 3-as, sokat "segítettél" :-(

Komolyan kérdezem, nem szórakozok meg unatkozom.

2017. nov. 2. 15:21
 6/15 A kérdező kommentje:

2-es, megkérdezhetem, Te melyik telefon szolgáltatóhoz tartozol? Én Vodafone. Nem tudom eldönteni, hogy az OTP-vel vagy a telefontársasággal van a gond? Vagy mi lehet?

21 perce nem jön meg az sms.

2017. nov. 2. 15:32
 7/15 A kérdező kommentje:
Eltelt egy óra és még mindig nem jött meg a belépő sms :-(
2017. nov. 2. 16:17
 8/15 A kérdező kommentje:

Most jött meg.Nincs valakinek valami rálátása, mitől lehet ez?

Azért "tipródok" csak ennyire a dolgon, mert nemrég "trójait" karanténozott be a gépem és félek, hogy esetleg azzal van összefüggésben. (nem vagyok egy szám.gép zseni - lehet, semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz :D )

2017. nov. 2. 16:37
 9/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Simán be tudok lépni, de nekem nincs SMS bejelentkezéskor (kiapcsoltam).
2017. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ma meg már a belépő adatok megadása után azt írja ki, hogy a biztonságos kapcsolat sikertelen. Másik böngészőt is próbáltam - onnan sem megy ( a webhely nem elérhető) :-(
2017. nov. 3. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!