Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mekkora esélyünk van, hogy...

Mekkora esélyünk van, hogy megkapjuk a lakáshitelt?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozunk, Németországban, kinéztünk otthon egy kis házat, amit szeretnénk megvenni minél hamarabb. Önerővel jelenleg nem rendelkezünk, de gyorsan össze tudnánk gyűjteni. 3 millió 800-re van tartva a ház, ebből kb 3 millió forint lakáshitelre lenne szükségünk. Mennyi idő alatt tudnánk a lakáshitelt teljes mértékben elintézni ha minden előírt dokumentum meg van? 2 hétig leszünk otthon, ennyi idő alatt lehetséges, hogy mindent el tudjunk intézni?
2017. okt. 31. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélytelen.
2017. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy elfogadják a kérelmünket, vagy a 2 hét ügyintézési dolog a lehetetlen? Mert azért elég szép fizetésünk van, együtt meg pláne, szóval ez gondolom nem jelentene gondot, amint írtam az önerő sem akadály...Sok olyan ember megkapja a lakáshitelt, akik otthon dolgoznak, jóval kevesebb pénzért...Akkor mi miért ne kaphatnánk meg?
2017. okt. 31. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2 hét teljesen kizárt, kb. 2 hónap a reális átfutási idő. Amiért írtam, hogy esélytelen szerintem, mert ennél több saját erőt kérnek ha egyáltalán finanszíroznak ilyen kis értékű vidéki ingatlant. A külföldi fizetés is hátrány.
2017. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3,8M Ft értékű házra a legtöbb bank nem ad lakáshitelt, mivel nagyon kis értékű az ingatlan. Amelyik ad, pl OTP, vagy helyi Takarékszövetkezezetek, azok viszont nem adnak rá 3M Ft-ot, jó esetben 60%-ot.
2017. nov. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ekkora összeget párommal 7 hónap alatt tettünk össze ketten kint és vettünk belőle hàzat. Felesleges a hitel erre. Nem is nagyon adnának mivel feltehetően vidéki ingatlan és külföldi jövedelem sem annyira nyerő.. Ebből adódóan pedig kevésbé forgalom képes így az idő nektek dolgozik. Hazajottok irtok egy adásvételit jövő év közepéig pedig beütemezitek a vételàrrészeket az eladóval.
2017. nov. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

www.olcsohitelek.com


Ok foglalkoznak kozvetitessel (Benks), erdemes lehet rakerdezni, hol javasoljak.

El tudjatok intezni, de csak a hitelkerelem beadasat, ha megvan a vegleges dontes akkor haza kell menni alairni a hitelszerzodest.

2017. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!