Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitni, hol alacsonyak a költségek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Számold ki magadnak a bankmonitor.hu-n. Honnan tudjuk, hogy mi alacsony neked? Ne csicskáztass már másokat...
2017. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sehol nem alacsonyak...van, ahol ezért kapsz kedvezményt, máshol meg másból...téged tényleg ennyire érdekelnek a 10-20 Ft-os eltérések egy bankszámlánál?
2017. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Becsület kasszás bankszámla a magnetnél.
2017. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha fiatal vagy még akkor OTP Junior a legjobb.


Ha már elmúltál 24 akkor viszont erősen a te bankhasználati szokásaid határozzák meg.


www.bankmonitor.hu vagy www.bankracio.hu itt tudod megnézni magadnak.


Az első pár ajánlat reklám lesz.


Amiket kiválasztasz a bank honlapján csekkold le és lehetőleg a teljes hirdetményt ne csak a rövid leírást, mert a hirdetmény a hivatalos.


Ezt a tanácsot kb egy az egyben átmásoltam valaki másnak a hasonló válaszából. Elnézést!



Ha legalább havi 150 e ft érkezik a számládra már elég jó ajánlatokat találsz.

Amiket én néztem amikor választottam, Erste, Raiffeisen, Sberbank, CIB.

Láttam itt hogy más is pont ezeket nézte, tehát nyilván ezek a legjobb ajánlatok ekkora jövedelemnél. De lehet hogy azóta változott és van másik jó is.


Nekem Erste Privilégium L lett idén júliusban, viszont a fióki ügyintéző később mondta, hogy már nem nyitható, jókor nyitottam.

2017. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez erősen jövedelemfüggő is. Van, ahol minimálbér kell az ingyenes számlavezetéshez, van ahol 150 ezer, van ahol 280.

Bankfüggő.

A két legolcsóbb talán a Magnet és a Gránit, de helyzetfüggő, hogy melyikkel jársz jobban.


Bankmonitor.hu

2017. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szokás szerint az értelmes válaszokat lepontozzák. Nem is az a baj, csak legalább megindokolnák, hogy mivel nem értettek egyet amit írtam. Mert nem vagyok tévedhetetlen.



Gránit Bank, Magnet Bank az én szememben nagyon erősen futotta még kategória és ezzel nem vagyok egyedül.

Lehet, hogy még takarékszövetkezetet is szívesebben választanék.


Amúgy pedig aki nem budapesti és pénztári szolgáltatást ha csak ritkán is de használnia kell, már kiesett.

2017. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül is személyes ajánlásra találtam 0 Ft-os bankszámlát a Sberbanknál, ELMÜ-s kuponnal 10 000 Ft jóváírás számlanyitáskor. A feltétele, hogy 4 x használja az ügyfél a bakkártyáját 50 000 Ft-os összegben ebbe a pénzkivételt is beleveszik. De ha ezek nem teljesülnek akkor is csak 300 Ft a számlavezetési díj.
2017. nov. 1. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt nagyon könnyű teljesíteni akkor. Kiveszel majd beteszel valamennyi pénzt egy alkalommal. Három vásárlás pedig mindenkinek belefér vagy átutalás.

Annak is jó aki nem gyakran akarja használni a számláját sőt nem átutalással kapja a fizetését.

2017. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyedül a net-bankjuk elég kőkorszaki, de majd nyoszogatom őket, hogy fejlesszék, vagy rájuk küldöm az ukrán maffiát, mivel orosz bank.
2017. nov. 5. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!