Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vettem egy házat ki is fizette...

Vettem egy házat ki is fizettem a nevemen van stb. De az előző tulajnak vannak még itt dolgai ami nem kell neki de raktarozzuk el mert ő majd eladja!?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi a teendő? Nem raktárat vettem de neki meg nincs hova vinnie a cuccait. Mit lehet csinalni ilyen helyzetben? Adásvételiben csak az ingatlan van benne semmi nincs arról ami benne talalható.
2017. aug. 10. 17:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát az 5 évet azért nem várnám meg addig csak nem szeretnénk kerülgetni :D
2017. aug. 10. 23:28
 12/12 anonim ***** válasza:
Most gyorsan rákerestem, kiderült, hogy már 10 év az elbirtoklás. Gondolom addig pláne nem akarod kerülgetni, ár közben nyugodtan használhatod is a dolgokat. Ami nem kell, nem fér, stb. és más sem tudná használni (mindegy, hol tartod, a lényeg, hogy az eredeti tulaj keresi-e), akkor pedig add el, ahogy az előzők javasolták. Szerintem az ingatlan adás-vétel miatt az már amúgyis a tiéd, ha nincs külön kikötve a szerződésben, akkor az átadáskor mindent megkapsz (pl. bútorok, stb.). Beszélj azért az ügyvéddel, ő fog megvédeni, ha vita van...
2017. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!