Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP szép kártya aktiválás?

OTP szép kártya aktiválás?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg munkáltatóm által a szép kártyát, a papíron lévő számot felhívtam és megnyomtam az 1est kérte, hogy írjam be az utolsó 10 számjegyet és a telekódot.

Beírtam egybe mindent vártam fél perc múlva megint kérte írjam be.

Felhívtam még egyszer és most csak a 10 számjegyet írtam be elsőnek és megint kérte írjam be.


Na most akkor hogyan kell?


2017. aug. 7. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy kell, ahogy le van írva. Ha nem megy, hívd fel az ügyfélszolgálatot.
2017. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Kérjük hívja a szép kártya vonalat majd válassza a 3as gombbal a 'Kártya aktiválása menüpontot' az adatok megadása után kérjük nyomja meg az 1es gombot. Azonosításhoz adja meg a kártya szám utolsó 10 számjegyét majd a Telekódot ami a kártya szám utolsó 3 számjegye"


Szó szerint így van írva.

Én felhívtam, nyomtam egy 3as gombot bemondta hogy mit írjak be beírtam az utolsó 10 számjegyet + a 3 utolsót azaz 13 számjegyet írtam be de ismét azt mondta kéri a kódot

Beírtam az utolsó 10 számjegyet megint kérte a kódot

Beírtam az utolsó 13 számjegyet + 1 es gombot ismét csak azt mondta írjam be szóval.. amennyire lehetett követtem a leírást de semmi és a kollégáimnak se

2017. aug. 7. 11:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült, de ez az utolsó próbálkozás várakozási idővel együtt egy 1000est vett le a telómról! :@
2017. aug. 7. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt egy hasonló probléma:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..


Mobilról aktiváltad? Én anno vezetékesről csináltam - úgy nem olyan drága... Már legalábbis nekem...


És azt tudod, hogy a neten csak pár nap múlva tudod megnézni az OTP portálon? Majd itt:

[link]

2017. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!