Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell bankszámláról/kárt...

Hogyan kell bankszámláról/kártyáról paypalre utalni? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát még nem csináltam ilyet, elképzelésem sincs hogy kezdhetnék neki.

Először is: lehet akármilyen bankkártyáról? Mert nekem se Visa, se Mastercard nincs, csak Postabank (Szlovákia). Tehát mindegy milyen kártyáról van utalva?

És ha megtörtént az utalás, akkor küldenek értesítést a sikeres tranzakcióról? Sms-ben, emailben, levélben stb???

Végül: ténylegesen hogy kell? regisztrálok a paypalre, aztán???



2017. júl. 31. 14:42
 1/2 anonim válasza:

össze kell kötnöd a kártyádat a paypallal (ezt ajánlatos korán reggel csinálni miután kinyitott a bankod)


a netbankodba kapsz egy tranzakciót amiben levonnak 400 forintot a számládról, és kapsz egy kódot amit be kell majd írnod a kártyád társításának panelében a paypalon (4 számjegyű kód)


Na, én pedig nemrég tettem fel egy ilyen kérdést mert sok oldalon olvastam hogy visszakapjuk a 400 forintot, de nekem 1200 ft-ot vont le, és 2nap után egy fillért sem kaptam vissza.. :\

2017. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az nem jo, szóval el kell menni a bankomhoz, és ott intézni? ezekhez nem nagyon értek, falun is lakom, messze a bankomtól... :S
2017. aug. 3. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!