Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagy bajba kerültem ez meg...

Nagy bajba kerültem ez meg oldható lenne?

Figyelt kérdés
Egyedül élek abbol a havi kis keresetemből élek hónaprol honapra.De msot mikor levettem a számlámrol a egész fizetésem.Sikerült el hagynom valahol az utcán az éjszaka közepén mikor jöttem haza a meloból.Vissza mentem órákon át kerestem kétségbe esetten de nem találtam meg.Így itt vagyok erre a hónapra egy fillér nélkül.A számlákra sőt még élelemre se lesz pénzem.Egyedül magamra számíthatok senki másra egyedül élek.Van azt otpnél a-hitel-em a kártyámon ami még nicns vissza fizetve.Nincs jobb ötletem egyszer ajánlották nekem a személyi kölcsönt hogy abbol vissza töltenék az a hitel keretem és akkor utána azt kellene fizetnem havi törlesztővel.Ez az egyetlen reményem arra hogy ki húzzam a hónapot szerintetek meg adnák a kölcsönt?

2017. júl. 8. 06:07
 1/8 A kérdező kommentje:
nem mondom hogy tul ekresem magam msot volt nem rég fizetés emelésem nettó 150 ezret kapok
2017. júl. 8. 06:18
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ mennyi az a hitel, amit kérsz.

Másrészről a jelenlegi kb. 10%-os hiteledet (te tudod a pontos értékét, ha nem akkor olvassad el a szerződést!), megéri szerinted 47%-osra cserélni?????


Sokan gondban vannak itt a gyakoris kérdezők között a % számítással, mondok egy példát:

Van 100 000Ft hiteled 10%-os kamat esetén a hitelen felül még kell fizetned 10 000Ft-ot, 47%-os esetén + 47 000Ft-ot, ha egy év alatt leakarod tudni a hiteled. Sokan ilyenkor is gondban vannak, nem kell parázni a számítással 47e-10e=37e ennyivel kerül többe a személyi hitel.


A 10% helyébe behelyettesíted a szerződésedben levőt és meg is van mennyit nyersz, de inkább vesztesz a személyi hitellel.

2017. júl. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Amit nem értek: MIÉRT vetted ki a számládról az ÖSSZES pénzt?
2017. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Kérj előleget a munkáltatódtól.
2017. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is munkabérelőleg.

Ezt max hat hónapra lehet igénybe venni, cserébe kamatmentes.

2017. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is kérj előleget a munkáltatótól. Esetleg hívd fel a helyi rendőrkapitányságot hogy nem-e adta le valaki.
2017. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem adnak előleget a munkahelyen a rendőrséget fel hívhatom egy próbát meg ér de ki az aki ha talál 150 ezret le adná a rendőrségen kb az emberek 5 %ka szerintem de lehet még annyi se
2017. júl. 8. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
valóban kicsi az esély, de egy próbát megér.
2017. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!