Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP lakáselőtakarékossági (? )

OTP lakáselőtakarékossági (? )

Figyelt kérdés
A problémám a következő lenne: Kedvezményezettként vagyok megjelölve, és amikor 18 lettem meg kellett volna kapnom azt a pénzt, ami azon a számlán összegyűlt (pár száz ezer forintról van szó). Tudtam, hogy nem 2 napos folyamat lesz, de már több mint egy éve semmit nem indult előre az ügy. Ha az OTPnél érdeklődök (Nyíregyházán) annyit mondanak, hogy: Nem tudnak információval szolgálni. Aki fizetett évekig erre a számlára a dédnagymamám aki az utóbbi hónapokban már nagyon legyengült és kórházban van, szóval képtelen bemenni ügyintézésre, és a bankban azt mondták nem is szükséges, mert "a pénz utalásra vár, egy héten belül a számlán lesz". Már hónapok óta ezzel ráznak le, 4x-5x egyeztettek nevet, számlaszámot, email címet. Minden rendben volt a bank szerint is, a pénzt mégsem kaptam meg azóta sem. A kérdésem az lenne, hogy mi ilyenkor a teendő? A fogyasztóvédelemnél feljelentettem őket, akiktől semmiféle visszajelzést nem kaptam már majdnem két hónapja.

#bank #OTP #lakáselőtakarékossági
2017. máj. 9. 14:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!