Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek ez menyire átverés?

Szerintetek ez menyire átverés?

Figyelt kérdés
Feladtam egy laptop hirdetést, és fel is vette velem a kapcsolatot valami angol akárki. Megírta hogy mennyire szeretné a számítógépet és hogy ő szívesen előre utal csak küldjem el neki Angliába. Mondtam oké. Legutóbb kitalálta hogy valami banki letétbe tartja a pénzt és csak akkor küldi el a "bank" ha én elküldöm a postai bizonylatot.

2017. ápr. 23. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ezer százalék, hogy átverés !
2017. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni hogy a postai bizonylatot a bankjának küldjem el ne neki.
2017. ápr. 23. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Külföldön fillérek a cuccok . Ez nigériai csalás kategória . Kitalálja a tag hogy elküldte a pénzt de utalni kell neked a postára . Hamis bankfiókot logót használ , ezt elhiszed és elküldöd a költségeden a cumót is . Közben a tag küld hamis banki tájékoztatókat hogy milyen adat kell még mert nem férsz a saját pénzedhez ...
2017. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
És te elhiszed, hogy egy angolnak pont a magyar vacak laptopja kell használtan mikor 10 et vesz vadi zsírt, Apple-t ha úgy tartja kedve ?
2017. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Tudod milyen angol jelentkezett a hirdetésedre ? Vmi kelet európai b a r o m, lehet magyar, román, ukrán szórakozik veled.
2017. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

google: nigériai csalás

ennek komolyan bedől még valaki?

2017. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Ugyan az a (kérdező) srác dől be minden héten, mert még mindig hisz a mesékben, vagy csak az a mániája, hogy kiírja hetente a történetét!
2017. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el neki, hiszen mindenki tudja, hogy angolok becsületes emberek. :)

Én is küldtem a polgárháború sújtotta Nigériában II. Nughughuwe hercegnek és anyukájának Luppe királynénak 500 dollárt, és utána utalták is rá az 10 millió zöldhasút, amit ki akartak menekíteni az országból. Még cuki integetős fényképet is küldtek :)

2017. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!