Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lenne 100ezer kezdőtőkém....

Lenne 100ezer kezdőtőkém. Hogyan csinálhatnék belőle többet?

Figyelt kérdés
Főként értékpapírral kapcsolatos tippekre gondolok, de mást is meghallgatok.

2017. ápr. 12. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzt nem tudsz értékpapírra fordítani. Semmi értelme.


Inkább vegyél belőle valamit ami hasznodra válik (értsd: tudsz belőle profitot csinálni, lehet ez akár egy notebook is), vagy menj el tanfolyamra, aminek a segítségével te leszel értékesebb, hogy később saját magadból húzz hasznot a tudásod által. Vagy csak szimplán tedd el, és rakjál minden hónapban hozzá.

2017. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy dobd fel tippmixen egy 2.2-es oddsra :D
2017. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Euro, USD vagy GBP?
2017. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DrNest válasza:

A 100-asnak mennyi hozama lesz és mit veszel előle? Pár % kevés lesz a boldogsághoz.

Tegyél szert egy új skill-re. szerezz meg egy új képességet! Valamilyen tanfolyam, ami illik a meglévő tudásodhoz.

Termelőeszköz is jó befektetés lehet, ha barkácsolsz, kertészkedsz.

2017. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebből úgy lehet jelentősen több, ha teszel még hozzá. Sajnos ez befektetésnek aprópénz, legalábbis ami az értékpapírt illeti. Sajnos a hozam is aprópénz ennek megfelelőn. Ha pl részvényt vennél, simán felemésztik a tőzsdei minimum díjak ezt a pici hozamot is. Én is azt mondanám, hogy magadba fektess, pl egy intenzív nyelvtanfolyammal, vagy bármi egyébbel amire szerinted később szükség lehet.
2017. ápr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, már így is régóta megakartam tanulni japánul.
2017. ápr. 15. 00:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pénzt akarsz szerezni abból a 100 ezer forintból, ne japánt tanulj, hanem olyan képességet amiért megfizetnek.
2017. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 100 ezer Ft nem olyan sok. Az értékpapír szerintem csak akkor éri meg, ha minden hónapban rendszeresen hozzáteszel némi összeget. Állampapír, autónyeremény betétkönyv, stb. is szóba jöhet.

Tedd fel komolyabb sportfogadói csoportban a pénzt. Ott a havi 10-15 % is bejöhet. Én most biztos ezt csinálnám a helyedben

2017. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!