Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan csinálhatnék pénzt 70...

Hogyan csinálhatnék pénzt 70 ezer E-mail címből?

Figyelt kérdés
Az e-mail listám főleg iPhone tulajdonosokból áll. Az e-maileket országra tudom szűrni, sajnos korra és nemre nem.

2016. febr. 9. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy ez személyes adatnak minősül és nem adhatod el, hacsak a szobanforgo személyek nem járultak ehhez hozzá?
2016. febr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem eladásra gondoltam, hanem e-mail marketingre. A listám teljesen legális forrásból van.
2016. febr. 10. 04:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az e-mail marketing itt most egy szép megfogalmazása a kéretlen reklámlevélnek, vagyis a spamnek. Ez törvénybe ütközik. Vagy minden ember előzetesen hozzájárult, hogy te reklámokat küldhess neki? Ha nem, akkor nem csak jogilag aggályos, de eleve nem értem, hogy gondolhatja valaki, hogy ő jogosult bárkinek a személyes postafiókját telespamelni.
2016. febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lesz spam, mivel ezek a felhasználók hozzájárultak hogy további reklámleveleket kapjanak. Amúgy meg a levél alján ott van a leíratkozás link.
2016. febr. 10. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!