Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Behajtási cégtől kaphatok e...

Behajtási cégtől kaphatok e ilyen levelet?

Figyelt kérdés
Mai napon kaptam egy levelet amelyben egy behajtási cég leírja hogy édesapám elhunyt ezért kérik a halotti anya könyv ét. Édesapám viszont nem hunyt el, de én ezt nem tudtam mert nem tartom vele a kapcsolatot. Járt így valaki?
2017. márc. 21. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aranyszabály, hogy semmilyen "behajtási céggel" és azok leveleivel nem foglalkozunk amíg nem ajánlottan küldenek levelet. Iktasd nyugodtan a kukába.
2017. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igy igaz, ahogy az elso valaszolo irja! Ram par eve nem letezo szamlatartozast akartak verni, hetente 3x kuldtek ugyveddel, pereskedessel fenyegetozo leveleket, persze mindet sima postaladaba dobott levelkent. Kikukaztam az osszeset, aztan egy ido utan abba is hagytak. Ne hagyd magad raszedni!
2017. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt nem azzal van a baj hogy rám akartak sózni egy tartozást hanem hogy olyant állítanak hogy édesapám elhunyt. Meg az volt a szerencse hogy nem riasztottam az egész családot... Én lelkileg összetortem teljesen. Párom még a munkahelyérol is eljott.
2017. márc. 22. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!