Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fell vettem a 10 milliós...

Attila18765 kérdése:

Fell vettem a 10 milliós pálya kezdő uniós támogatást Becsődőltem kaphatok érte börtönt? Nem tudok fell mutattni semmit mire vettem fell mert lehúztak!

Figyelt kérdés

Van egy mágán válalkozásom amire kaptam 10 milliós pálya kezdő uniós támogatást !

Akivel csináltam le húzott gatyára !!

Ha nem Fizettem vissza kaphatok érte börtönt ?

10 milliós uniós támogatásért amit nem tudok vissza fizetni mennyi valószínűséggel kaphatok érte börtönt ? Vagy mivel jár ?

Fell vettem A 10 milliót 4 hónap utánn becsődöltem semmit az eggata vilagon nem tudok fell mutattni belole !! Mit kaphatok erte ?


2017. febr. 25. 23:19
 1/6 crudy ***** válasza:
71%
Semmit, kitalalnak neked egy ephogy vallalhato reszletfizetesi opciot es a kovi dok evben fizeted
2017. febr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Na igen, én téged is börtönbe zárnálak meg azt is aki neked azt a 10 milliót megszavazta és megadta.
2017. febr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"Na igen, én téged is börtönbe zárnálak meg azt is aki neked azt a 10 milliót megszavazta és megadta "


én meg téged zárnálak börtönbe és azt akit ezt az

úgymond szegény naiv embert átverte, a kérdezőt


na hogy esik

ha ártatlan vagy és átvágnak és te menj börtönbe?


akkor egy ilyen irásért téged is ha börtönbe tesznek hogy esne? hiszen ártatlan vagy


látod milyen hamar börtönbe vágnának téged is

pedig te csak itt irsz


pont ezért az irásért gyere csak zárnának be

hogy esne

kis buta

2017. febr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

úgy van


részletre - meg lehet egyezni hogy visszafizetheted

ezt kell megérdeklődni


attila18765

2017. febr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudsz felmutatni semmit, akkor csalás gyanús a dolog, hiszen elhasználtál 10m Ft-ot cserében a vállalt dolgokat nem teljesítetted. Jobb esetben visszafizeted, rosszabb esetben lebuksz, hogy csak csaltál, loptál és ezért márt lehet börtön!


"Akivel csináltam le húzott gatyára !! "---Ez mit jelent??? Átvert, szerződés szegett, eltette a pénzed, meglopott, nekiadtad bizalomból, szerződtetek, vagy csak simán megajándékoztad, bizonyítható, mi a történet, mi a valóság, mit írtatok alá, stb... ?????

2017. febr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi részletből nem lehet megmondani. Ez lehet csalás/sikkasztás/hűtlen kezelés is is, mint bűncselekmény, de lehet akár "semmi" is, egy polgárjogi tartozás.


Előbbiért több év börtön is járhat, utóbbi esetében "csak" vissza kell fizetni ahogy tudod. Ha meg nem tudod majd végrehajtják.

2017. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!