Gyula1971 kérdése:

KHR-listát ki vezeti?

Figyelt kérdés

Tehát egy Állami iroda van Budapesten,ahol ezeket nyílván tartják és kiadják kérésre.

Én hol tudom lekérdezni,nem telefonon,hanem írásban?

Mi a KHR-címe,elérhetősége?


2017. febr. 25. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Bankodban megmondják, rajta vagy-e
2017. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bármelyik bankban, amivel kapcsolatban állsz (tehát ügyfelük vagy) lehetőséged van kérni a KHR-es adataid, ilyenkor megküldi a KHR, és nem csak az a bank szerepel benne, amin keresztül kérted, hanem az összes.


A listát egyébként a BISZ Központi Hitelinformációs Zártkörűen Működő Részvénytársaság tartja nyilván,

2017. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És a BISZ-nél is lehet kérdezni, csak egy nyomtatványt kell elküldeni postán.
2017. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A BISZ-nél is lehet, de szerintem sokkal körülményesebb, mint bemenni egy bankfiókba.


Olyan banknál is le tudod kérni amelyiknek nem vagy ügyfele. Tehát nem bonyolult.


Természetesen mindenki csak saját magáról kérhet bármilyen információt.

Másról csak akkor ha az érintett írásban hozzájárulását adja. Két tanúval ellátott meghatalmazás kell, de lehet, hogy van is formanyomtatvány erre a BISZ honlapján. Persze két tanú mindenképpen kell.

2017. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!