Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki Erste-nel vezeti a szamlaj...

Aki Erste-nel vezeti a szamlajat, megvan elegedve?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valami olcsó, de mivel elég sok visszatérítést ad kártyás vásárlásokra így behozza az árát bőven :)
2013. okt. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legutálatosabb bank fél évig voltam ügyfelük míg a postán dolgoztam és kötelező volt ott nyitni számlát. De ügyintézésben is meg minden a leggyatrább bank soha többet erste ráadásul mikor megszünteti az ember még szarakodnak is az emberrel...
2013. okt. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Erste gáz. Ha bármilyen extra elintézni valód van, akkor csak húzzák az időt, nem csinálnak semmit. Nekem egy örökösödés miatt kell kapcsolatban lenni velük, de úgy otthagyom őket, mint a szél, amint sikerül végre elintézni velük az ügyeket.
2013. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kötelező ott nyitni??? Ilyet lehet? A munkáltató megszabhatja ezt?
2013. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,meg vagyok.Lakáshitelem is ott van.
2013. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Postanal mar regota kotelezo... annak idejen postabankosnak kellett lenni. Amugy az osszes banki alkalmazottnak is kell lennie sajat szamlanak ahol dolgoznak. Nyugaton erre mondjak, hogy lojalis a ceghez...

De itthon ez is csak elvaras a cegfelol ellentetelezes nelkul...

2013. okt. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!