Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankom miért nem kapcsolja...

Bankom miért nem kapcsolja vissza a folyószámlahitelem?

Figyelt kérdés
Januárban megvonta, december óta érkezik fizetés a számlámra, de a bankom még mindig nem állította vissza a hitelkeretem. Pont mikor a legnagyobb sz.rban vagyok akkor nem jutok kölcsönhöz.
2017. febr. 10. 15:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A 7. és a 9. választ írtam? Hol gúnyolódtam és hol oktattalak ki?

Éppen segítettem, mert elmondtam amit tudni akartál, hogy miért nem "kapcsolja vissza" a folyószámlahitelt.


Hol írtad, hogy felmondta?

A leírásból egyértelmű, hogy ez történt.


De ha te ennyire jól érted, akkor miért te kérsz segítséget másoktól? Illetve a bankban nem tudod megkérdezni.


Lehet, hogy kár volt ennyit is segítenem, mert még ha nem is akarod észrevenni, segítettem.


Azt is megmondtam, hogy mit kell tenned, ha újra folyószámlahitelt szeretnél, igényelned kell és szerződést kötni rá.

2017. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"A leírásból egyértelmű, hogy ez történt. "


A számlakivonaton rajta van, hogy még ott a hitelkeret b+! Nincs felmondva csak szüneteltetve...tényleg sok a hülye itt. Csak a pofájuk jár, de tudatlan mind.

2017. febr. 12. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!