Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankom miért nem kapcsolja...

Bankom miért nem kapcsolja vissza a folyószámlahitelem?

Figyelt kérdés
Januárban megvonta, december óta érkezik fizetés a számlámra, de a bankom még mindig nem állította vissza a hitelkeretem. Pont mikor a legnagyobb sz.rban vagyok akkor nem jutok kölcsönhöz.
2017. febr. 10. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom. Tegyél fel még pár kérdést gyakorira, biztos lesz valaki aki tudja az élettörténeted!
2017. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te meg fogd be a pfád.
2017. febr. 10. 16:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy itt akárki is tudja? Semmit nem tudunk.


Megvonta azt' jóvan. Találjam ki, hogy pl miért vonta meg?

2017. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudod már befejezni a picsogást? Írd olyan kérdéshez ahol érdekel is valakit! Kösz!
2017. febr. 10. 16:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem vágod, hogy itt senki sem fog válaszolni ezekkel az információkkal amiket megadtál?
2017. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván látja a bank is, hogy kilóméteres szarban vagy.
2017. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért mert ha felmondta, azzal megszűnt a folyószámlahitel szerződés köztetek. Nem ideiglenes felfüggesztés.


Folyószámlahitelt csak akkor nyújt, ha újra szerződést kötsz a bankkal.


Viszont ahogy írod problémáid vannak és nyilván korábban sem fizetted vissza rendben, az új hitelbírálatnál ez nagy súllyal fog latba esni.

2017. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló kib_szott nagyot tévedsz szerencsére.:)


Ha jövő hónapban sem kapcsolják vissza, akkor csesszék meg, én magam megyek be személyesen és mondom le a picsbe! Lóf_szra sem valók ezek a hitelek...

2017. febr. 12. 09:58
 9/12 anonim ***** válasza:

# 7/8 Időpont tegnap 11:32 írója vagyok.


Ne haragudj, de így nem sok értelme van neked segíteni.


Az egy dolog, hogy csak azoknak válaszolsz, akikkel konfliktusod van, annak aki leírja a valóságot nem. De ami a rosszabb, hogy mintha nem is láttad volna amit írtam.


Ha a bank felmondja a hitelszerződést az megszűnik. Nem lehet "visszakapcsolni". Új szerződést kell kötnötök, mert jelenleg nincs a bankkal folyószámlahitel-szerződésed. Nem adhat neked folyószámlahitelt, nincs rá jogalapja. Nem igényeltél, nem írtál alá szerződést.

2017. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy felmondta a bank a hitelszerződést? Vagy hol olvastál ilyet? Nem éppen segítség az amit kapok, inkább csak kioktatás és gúnyolódás.
2017. febr. 12. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!