Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire szigorú áruhitel...

PJZ kérdése:

Mennyire szigorú áruhitel kapcsán a Cofidis Bank?

Figyelt kérdés
WebShop-on rendeltem egy Laptopot Online áruhitelre aminek az összege 200.000Ft,és arra lennék kíváncsi hogy mennyi esélyem van ahhoz,hogy feladják? ( a lényeg: az áruhitelnél is olyan szigorúak a Bank-ok mint Pl.: egy lakáshitel vagy esetleg adósság rendező hitelnél) És akinek volt már hasonló esete a Cofidis Bank-álltal felvenni áruhitelt azt kérem informáljon. ( Meddig tartott a végleges hitelbírálat,mennyi idő alatt kapta kézhez a terméket ) Válaszokat előre is köszönöm!

2017. febr. 4. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt megnézném, hitelre hogyan engedi a webshop!
2017. febr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2017. febr. 5. 10:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom mennyi idő, de ha minden irat be van küldve a Cofidis banknak és nem hiányzik semmi akkor egy két nap elbírálják. Ha rendben gondolom kapsz visszajelzést, ők átutalják a pénzt a webáruháznak, a webáruház értesít téged, kiküldik neked, a cofidistől pedig megkapod a szerződésedet amit vissza kell küldjél. Bár lehet előbb kell visszaküld aláírva és ha beért a cofidishez akkor utal a webshopnak, és ő akkor szállítja ki neked.

Inkább ez a második verzió a valós!Tuti!

2017. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nagyon szépen köszönöm válaszodat! kinyomtattuk az álltaluk küldött hitelkérelmi szerződést amit e-mail-ban küldtek. Egy pár napot várni kellet a futárra de aztán múlt hét Szerdán megtörtént a találkozó. Ugye ki töltöttünk minden papírt legalábbis remélem,és akkor elvitte a futár. Azóta várjuk a végleges hitelbírálatot! A jövedelemről még annyit hogy ez a nettó 200.000 ft ez csak a fizetése anyukámnak ebbe még nincs benne a pl.:nyugdíj,családi pótlék mert ugy tudom hogy ezt is számon veszik. A laptopról annyit,hogy a teljes összege 220.000 ft és 24 hónapos futam idővel kellene 9.000 ft-ot havonta fizetni.
2017. febr. 7. 06:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és még azt elfelejtettem,hogy a rendelést már 2017.01.20.-án leadtuk a Webáruháznak de azóta még semmi. Közre játszóthatna az hogy nem személyesen intézzük,hanem Online?
2017. febr. 7. 06:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Azóta nem is kaptatok semmi visszajelzést? Már azóta kellett volna.

Telefonáljatok a banknak, készítsetek ki minden iratot, mert kérni fognak azonosítókat stb. Már elég régen volt az a dátum. Én érdeklődnék telefonon.

A másik hogy hívjátok fel a webáruházat is. Nem e ott van valami elakadva. Vagy lehet ők már tudnak valamit a bírálatról, nem név szerint hanem úgy mind db.

Mindenképpen érdeklődjetek mindkét helyen! Majd írd meg mi volt!

2017. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja még annyi az, hogy ha ezen a fizun felül van még plusz bevétel az még jobb.
2017. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm neked a sok válaszodat hálás vagyok! Igen már jelzett a Bank a sikeres hitelbírálatról! ezt 2 hétig vártam :D
2017. febr. 7. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:

na örülök neki. Elég sokáig tartott nekik. De lényeg hogy megvan!

Jó laptopozást!

2017. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2017. febr. 9. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!