Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cofidis áruhitel törlesztőjét...

Cofidis áruhitel törlesztőjét miért nem vonják?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 01:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Kb. 3 hónapja vettem fel náluk áruhitelt, és nem jelentkeznek azóta sem, hogy megbeszéljük mikor vonják meg ilyesmik. Így nem tudok törleszteni.. vajon ezt direkt csinálják, hogy később "meghurcolhassanak" az elmaradások miatt?
2017. jan. 8. 12:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen fizetési módot választottál?

Ha csekkest, akkor jönniük kell a csekkeknek. De ha mondjuk átutalást (ez mondjuk ritkább), vagy csoportos beszedést, akkor azt neked kell engedélyezni a bankodnál. De van olyan is, hogy pár hónap múlva kell csak törleszteni, de ez mind benne kell hogy legyen a hitelszerződésben, amit kötöttél.

Nézz utána ezeknek!

2017. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmilyen papírom nincs. Mivel ez a cég online, illetve telefonon rendezi az ügyleteit.. semmiben nem egyeztünk meg a törlesztést illetően, ezért nem tudom hogy most mit-hogyan.
2017. jan. 8. 14:30
 4/5 anonim válasza:

gusztustalanok!

én csekkes fizetést választottam, előre megküldtek 6 havit, a többit meg nem küldik és nem tudok törlesdzteni. haátéridő lejárta előtt írtam nekik és hívtam őket, azt mondták küldenek újra csekket, de persze basszák kiküldeni, erre smsben fenyegetnek hogy behajtóhoz kerül az ügy ha nem igazolom a befizetést, amikor ki se küldik a csekket...

szánalmas cigány banda

2018. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
bocs a hibákért, tiszta ideg vagyok... :D
2018. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!