Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van még egy olyan bank Magyaro...

Van még egy olyan bank Magyarországon, mint az Erste, ami meg meri engedni magának, hogy három napra teljesen leálljon?

Figyelt kérdés
Ilyen szintű dilettantizmust ritkán tapasztal az ember.
2017. febr. 4. 00:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bizony, még egy hónappal a Citi Bank felvásárlása után sem működnek rendesen a dolgok. Én nem tudtam időben átutalni a lakáshitelem törlesztőrészletét. Emiatt késedelmi díjat számítottak fel, most pedig magyarázkodhatok meg irogathatok panaszleveleket, hogy nem az én hibám volt...
2017. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elég ha egy pillantást vetünk az Erste Bank Facebook oldalára (nem a reklám helye), láthatjuk, hogy mennyi ügyfélnek gondja akadt az elmúlt hetekben. Sok egykori Citi-s ügyfél is otthagyta az ERSTÉ-t a felvásárlás után.


Erre az átadás-átvételre már évekkel ezelőtt elkezdtek készülni, nem értem, mi okozhatott ekkora fejetlenséget.

2017. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!