Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Romániai bankkártyával hogyan...

Marokmarcsi kérdése:

Romániai bankkártyával hogyan tudok fizetni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Erdélyi magyar vagyok, jelenleg nyaralok Magyarországon, és szeretnék készpénzt kivenni a bankkártyámról, de nekem az is megfelel, ha azzal kell fizessek. A léngyeg, hogy milyen módon tudom ezt megtenni? Van külön bankkártyám román valutára és külön euróra.

2016. szept. 4. 21:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, ING-s Visa bankkártyám van.
2016. szept. 4. 21:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A bankod átváltja a lejt forintra. Hogy milyen árfolyamon... Azt a bankodtól kell megtudakold.
2016. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy, mint bárhol, ahol ilyen matricát látsz: [link]
2016. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Automatikusan átváltja mind készpénzfelvételkor, mind kártyás fizetésnél, vagy csak utólag?
2016. szept. 4. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Már hogy váltaná át utólag, ha egyből kapod a készpénzt?
2016. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs, ez tényleg h.ülyeség :D Köszi a válaszokat :)
2016. szept. 4. 22:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és milyen kezelési költségeket kell fizessek? És melyik bankét? Az enyémét vagy azt, amelyiknél kiveszem a pénzt. Vannak egyébb költségek is?
2016. szept. 4. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Annak a banknak a költségét fizeted, ahol a bankszámlád van, tehát ha jól értem, akkor a román ING bank kondíciós listáját kell megnézned ha a költségekre vagy kíváncsi.
2016. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!