Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van még egy olyan bank Magyaro...

Van még egy olyan bank Magyarországon, mint az Erste, ami meg meri engedni magának, hogy három napra teljesen leálljon?

Figyelt kérdés
Ilyen szintű dilettantizmust ritkán tapasztal az ember.
2017. febr. 4. 00:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nincs, csak mi erstések szívhatunk ekkorát.
2017. febr. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Erstés voltam de már váltottam. Nem bántam meg.
2017. febr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Borzaszto, 3 napra megall az elet a bankom nelkul, nem is tudom mi lesz velem addig, hogy fogom en mindezt tulelni, jaj istenem segits. Ez okoz neked ekkora nagy problemat? :D
2017. febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért, mi volt az Erste-vel?
2017. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Citibank lakossági ügyfeleit veszik át, ezért szünetel egy csomó szolgáltatás és ez az oka a hétfői bankszünnapnak is. Viszont mivel a készpénzfelvételt, bankártya-használatot (bankkártya letiltást) nem érinti, azért ki lehet bírni. Nyilván, ha valaki pont ez időre vár egy utalást és az utolsókat rúgja a büdzséje, akkor nem mindegy, de azért ki lehet bírni azt az egyetlen napot és kellőképpen előre be is jelentették. Mindettől függetlenül én sem méltatom az Erstét, megértem, ha háborognak az ügyfelek.
2017. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem kötelező Erstésnek lenni.
2017. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

5-össel maximálisan egyetértek:

Szombat-vasárnap amúgy sem lehet bankolni - nem mennek át az utalások, stb. 1, azaz 1 napról van szó - ráadásul úgy, hogy lehet felvenni pénzt és vásárolni is vele. Előre lehet tudni, így senki nem marad ott a benzinkútnál, közértben, stb. mert leállt a rendszer és nem tudja használni a kártyáját. Vagy az talán jobb lenne? (ha váratlanul lefagyna a rendszer?)

2017. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

"Meg meri tenni" és "dilettantizmus"?


A bankszünnapot a törvény lehetővé tesz, megfelelő tájékoztatás mellett.

Már hetek óta elég sok csatornán folyamatosan tájékoztatták az ügyfeleket.

Akkor miről van szó?


Hétvégén amúgy sincs banki munkanap, tehát csak egy nap a teljes leállás.


Kártyával fizetni, pénzt felvenni addig is lehet. Egyéb műveleteket, ha nem várhatnak keddig, el lehetett intézni pénteken.


Citi lakossági üzletágát most integrálják be a rendszerbe, ugyanis a mai nappal átvették.

Ez mondjuk nem a dilettantizmus jele, hogy egy ekkora portfoliot megvásárolnak, jelentős prémium és privát banki szegmenssel és látnak potenciált a rentábilis működtetésben.



Az Erstenél van folyószámlám, megtakarításaim, értékpapírjaim, hitelkártyám és semmi rosszat nem tudok mondani a bankra.

2017. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
en 2007 ota vagyok Erste-s, de nekem sincs gondom vele. De akkor is megertenem a banki szunetet, ha ez az OTP-nel, a K&H-nal, vagy akar a karakószörcsögi takarekszovetkezetnel lenne...mit tudnak az emberek 1-2 napert ennyire hiszteriazni, hihetetlen...
2017. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy 3 napra leálltak, hanem az, hogy 3 héttel a leállás után sem működtek olyan alapvető dolgok, mint például a netbankon keresztül indított átutalás.


Vállalkozóként 5-ször kellett bemennem ez alatt a 3 hét alatt a bankfiókba és fizetni olyan szolgáltatásokért, mint például átutalási bizonylat. Ennek a letöltése és nyomtatása netbankból ingyenes és normál esetben nem vesz igénybe 2 percnél több időt.

2017. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!