Cetelem takarékszámla?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyitni egy cetelem takarékszámlát, csupa olyan dolgot olvastam róla ami számomra megfelő konsteukcióvá teszi. Egyetlen agállyom van az egész dologgal kapcsolatban, erről szeretném a véleményeteket kikérni. A szerződésben konkrétan meg kell adni a munkahelyed, illetve a nettó kereseted. Na most én minimálbérre vagyok bejelentve, viszont megkötés után egyből elhelyeznék 5-6 milliót a számlán, mivel hosszú évek alatt összeszedtem ennyit. Ezt követően nem raknék már ekkora összegeket a számlára. Lehet ebből bármk bajom? Nem akarom hogy betaláljanak mindenféle pénzmosási, adócsalási gyanúsítgatásokkal.

2017. jan. 27. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Nem akarom hogy betaláljanak mindenféle pénzmosási, adócsalási gyanúsítgatásokkal."


Hat valoszinu, hogy a NAV meg fog talalni a kerdessel, hogy ugyanmar hogyan sikerult ennyit megtakaritani minimalberbol, ez minden bankszamlara igaz.

2017. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha 10 évre számolok,az évi 50e forintos megtakarítás hűha. Komolyan elvárják, hogy én 10+ évre visszamenőleg el tudjak számolni minden forinttal? Magyarul kb. ennyi erővel lophattam is volna azt a pénzt 1 nap alatt. Nagyon ki van ez találva. Tehát aki az én helyzetemben van az annyit tehet, hogy otthon dugdossa a pénzt? Stadionra még nem jött össze elég.
2017. jan. 27. 14:03
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs elszámoltam magam azzal az 50e-rel de ez akkor is vicc.
2017. jan. 27. 14:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Hat most nezd a masik oldalt, ha en illegalis tevenekysegbol szerzek lovet, es/vagy nem adozok utana, meguszhatnam annyival, hogy hat bocsi, 10 evvel ezelott takaritottam meg, azota itthon tarolom a zokniban? Vicc.
2017. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért vagyok felháborodva mert nem 100 milliórol van szó, hanem egy életszerülű összegről.
2017. jan. 27. 14:27
 6/12 A kérdező kommentje:
*életszerű
2017. jan. 27. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:
2017. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szóval ha azt akarom,hogy ne bsztassanak perkáljak ki 600e-ret.
2017. jan. 27. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:

"Azért vagyok felháborodva mert nem 100 milliórol van szó, hanem egy életszerülű összegről."


Nem ertem a logikat, ilyen osszeget nem lehet adozatlanul, vagy illegalis tevekenyseg reven megszerezni?

2017. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De meg lehet. Viszont mit csináljak akkor ha nem illegális tevékenységből van, de nem tudok vele elszámolni? Vágom kenjem a hajamra.
2017. jan. 27. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!