Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 4 milliós házat szeretnénk...

4 milliós házat szeretnénk venni. Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Van önerőnk. A bank nem ad hitelt nekem, mert csak egyikünk munkahelye bejelentett és az kevés. A házra még 1-2 milliót kellene költeni. CSOK is szóba jöhet az 1,4 milliós. Segítsetek ötletelni..
2017. jan. 25. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

Szóval minimum 5 milliós kiadásotok lenne, de inkább 5,5 millió, mivel átírási illeték is van. (Arról már nem is beszélek, hogy a 4 milliós hitelre is jóval többet kellene visszafizetni.)


Segíteni akartam, meg akartam nézni, mennyi lenne a visszafizetendő és törlesztőrészlet, de a kalkulátor a következőt "dobta ki":


"A legtöbb bank nem ad hitelt olyan ingatlan vásárlására, aminek az értéke vagy vételára 5 millió forint alatt van."


Na és még egy észrevétel:nem bejelentett munkahely BÁRMIKOR megszűnhet, de még ha nem is szűnik meg, csak egyszer csak nem kapsz fizetést, mit tudsz tenni? Semmit!

De kaphatnak NAV ellenőrzést is, amin megbuknak és tetemes büntetést kell fizetni, amire akár rá is mehet a cég, stb.

Ha egyikőtök van csak bejelentve és az a jövedelem kevés, akkor így hogy tudnátok fizetni a hitelt? - hiszen a másik jövedelem bizonytalan, mint a kutya vacsorája. Semmiképpen nem vennék fel így hitelt...

2017. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönjük megoldottuk :)
2017. febr. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!