Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem érkezett még meg a...

Miért nem érkezett még meg a pénzem?

Figyelt kérdés
Várom az ösztöndíjamat, neptunban küldtek üzenetet, hogy hétfőn utalásra került. De még mindig nincs rajta, a suliban azt mondták hogy folyamatban van. Én ezt azért nem értem mert én ha külföldre utalok az 3 nap alatt minden esetben ott van. És nagyon sürgős lenne nekem :(

2017. jan. 19. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet rossz számlaszámot adtál meg, vagy ők rosszul rögzítették.


A Neptunban a kifizetéseknél teljesült státuszban van? ÉS mikori dátummal?

2017. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én biztos nem adtam rosszat, mert előtte 4 hónapig jól utalták, nem nyúltam hozzá.

Nem tudom az számít e valamit, hogy a citibank aminél vagyok átmegy az erstéhez, de az február elején történik meg csak.

2017. jan. 19. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit, hiszen ahogy te is mondtad, csak februárban lesz a váltás.


Viszont utána azonnal jelentsd be a számlaszám változást.


Diákként a Citibank tudott neked nyújtani versenyképes ajánlatot?

Elég drága bank, átlagon felüli jövedelmű ügyfeleknek jó választás inkább.

2017. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mit tanulsz és hol? Ha megkérdezhetem.
2017. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hosszú sztori, rábíztam magam egy rokonra aki nem értett hozzá, mert már idősebb én meg 18-19 lehettem akkor és szüleim nem nagyon segítettek ebben. Most vagyok 24 már végeztem az egyetemmel. A Citi ott húzott le, ahol egy embert lelehet...
2017. jan. 19. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Kifogtad a legdrágább bankot.

Ha csak nincs mindig legalább 3 millió megtakarításod, elég drága bank ez. De ha átveszi az Erste, ott már kicsit kedvezőbb lesz a helyzet..

2017. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3. illetve 4. válasz írója vagyok.


Nem jártam a honlapon azóta.

Ha már végeztél az egyetemmel, akkor hogyhogy ösztöndíjat vársz?


Azt javaslom, most már várd ki amíg az Erste ügyfele nem leszel és utána rögtön menj be egy fiókjukba és nézd meg, hogy milyen kedvezőbb számlát tudnak neked ajánlani.

Még ha meg akarod szüntetni akkor is könnyebb dolgod lesz, ha nem fővárosi vagy, mivel Citibank fiók úgy tudom már csak ott van.



Erste Privilégium S, M, L csomagjait nézd meg szerintem, elég kedvező, főleg az L.

Az elvárt havi jóváírást pedig nem csak munkabérrel lehet teljesíteni, tehát ha a családban megbeszéled valakivel és oda-vissza utaltok valakivel minden hónapban x összeget, akkor egész olcsón vagy szinte ingyen tudod intézni a bankügyeid.

2017. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!