Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal-ra utaltam két napja...

Thomech kérdése:

Paypal-ra utaltam két napja és még nem érkezett meg. Meg egy kis hibát is vétettem. Elveszhet emiatt a pénzem?

Figyelt kérdés

Szóval regisztráltam paypalra már vagy egy hónapja és utána olvastam mit hogyan kell de egyik oldalon sem találtam azt a kritériumot miszerint csak a saját bankszámládról töltheted fel máséról nem. Így hát anyámat megkértem küldjön már a paypal számlámra 3700Ft ott a közlemény és a többi elméletileg tökéletesen lett kitöltve mivel úgy csináltam ahogy a segítő oldalakon le volt írva.

Szóval elfogja fogadni így is a paypal az utalást vagy sem? Mert olyat is olvastam, hogy ha nem a saját nevemen van akkor is elfogadja csak +200Ft ott mondjuk például levon. De olyat is olvastam, hogy gond nélkül elfogadja.

Akkor most mi az igaz? És mennyi idő mire megérkezik a (Paypal) számlámra mert Hétfőn 13:00 kor utaltuk el netbankon keresztül (Erste).

Köszönöm előre is azoknak akik ezt a kicsit hosszúra sikerült irományt elolvassák és választ is írnak! :)



2014. máj. 14. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem találtad? A Paypal oldalon, ahol a feltöltéshez szükséges kód van, piros betűkkel oda van írva:


"Important!

The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account, which we have as xxxxx. Read more"


Vagyis csak azonos nevű bankszámláról érkezhet a pénz. Költséget fognak levonni és a különbséget visszautalják.

2014. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, akkor kénytelen leszek csinálni saját bankkártyát.

Esetleg azt nem tudod, hogy kb mennyi idő mire vissza érkezik a pénz és, hogy kb mennyit vonhatnak le a 3700Ft ból?

2014. máj. 15. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán 1200 Ft a költség, de ebben nem vagyok biztos, illetve az időt sem tudom, de biztos nem lesznek gyorsak.
2014. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hello

1 hét alatt nem kaptam meg a pénzt. Ezért írtam a paypal nak. És hát megkérdezték milyen bankszámláról névről stb... küldtem és végül ma elintézték. Megkaptam a pénzt amit nem a saját bankszámlámról küldtem a paypalomra és 1Ft sem hiányzik belőle.

A paypal most nagyon nagyot nőtt a szememben megbízhatósát terén! :)

2014. máj. 21. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor korrektek voltak!
2014. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia. Tudnál nekem segíteni. Igy jártam mint te , nem saját számláról utaltam, és nem kaptam meg még most sem, (november 24. utaltam)A levelemre nem válaszolnak. Te hova írtál, és mit? ha megkérdezhetem, talán akkor én is szerencsével járok.

Köszönöm a segítséget.

2014. dec. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajnos én is szintén így jártam. Nekem sem akarnak válaszolni, de lehet, hogy nem is jó helyre írtam. Tudnátok nekem is segíteni?
2015. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akik írtak pm-ett azoknak válaszoltam is :)
2015. ápr. 12. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!