Megéri hazamenni?

Figyelt kérdés
Jelenleg havi +1 millió forint a megtakarításom, viszont magányosnak érzem magam és idegennek hiába beszélem jól az ország nyelvét és Magyarországon szeretnék élni, sosem éltem még ott, ha megnyitnék egy büfét, frekventált helyen a fővárosban, abból ellehetne éldegélni? Összevagyok zavarodva, pénzen kívül semmim sincs...
2017. jan. 18. 07:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát nem lettem sokkal okosabb, de egy próbát megért. Köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 18. 12:46
 12/13 anonim ***** válasza:

10-es vagyok és meg vagyok sértődve :D

Miért írod, hogy nem lettél sokkal okosabb, amikor pontosan, részletesen leírtam a válaszomban, hogy mi mennyibe kerül itthon?

Ilyenkor úgy érzem, feleslegesen pazarolom a drága időmet - pedig szívesen segítek másoknak - de hiába?

2017. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha hazajön és bebukja az összes pénzét, meg emberundora lesz fél év után akkor előrébb lesz ne aggódjál :D
2017. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!