Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megeri a honvedsegert hazamenni?

Megeri a honvedsegert hazamenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg mar 2 eve Angliaban elek. 27 eves vagyok. Kozgazdasz diplomam van logisztikai szakiranyon. Angolul termeszetesen folyekonyan beszelek. Mar regota bennem van az, hogy katona akarok lenni. Csak a szuloi ellenzes vagy az eletkorulmenyeim eddig ugy hoztak, hogy nem jott ossze. Most viszont mar felmerult bennem a hazakoltozes gondolata es ugy gondoltam, hogy egyuttal be is lepnek a seregbe. Az lenne a kerdesem, hogy megeri e itt mindent hatrahagyni emiatt? Milyen karrier ut varna ram ha ott szeretnek maradni az eletem hatralevo reszeben? Meg tudnek otthon katonakent elni, ha a fentebb emlitett tulajdonsagokkal rendelkezem? Ti mit tennetek? A valaszaitokat elore is koszonom! Udv.
2010. febr. 27. 22:06
 1/5 anonim válasza:
Ha van lehetőséged, jelentkezz a ZMNE-re!
2010. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt miert javasoltad? Miert fontos a ZMNE egy kesz foiskola utan? Es erted, hogy nappalin? Mert azt sajnos nem engedhetem meg magamnak, mert szuksegem van egy havi fix bevetelre a megelheteshez.
2010. febr. 28. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, az kell ahhoz, hogy ne bakaként szolgálj (de ez csak tipp), hogy rendesebb munkaköröd és kereseted legyen. Miért nem érdeklődsz a honvédségnél? Biztos el lehet őket érni emailben és pontosabb információik vannak, mint nekünk.

Ha valóban hivatásodnak érzed, hogy honvéd légy, akkor mindenképp megéri hazaköltözni, mert ez az egyik legszebb hivatás a világon.

2010. febr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az eszembe jutott, hogy valamelyik hazalatogatasom alkalmaval elmegyek az egyik toborzoirodaba. A kerdest megis azert tettem fel, mert gondoltam, hogy egy esetlegesen ott szolgalo egyen pontosabb informaciot tudna adni igy anonim, mint a sorozoiroda propagandaszovege.
2010. febr. 28. 02:51
 5/5 anonim válasza:
Nappali ZMNE tisztképzőről lekéstél, 24 a korhatár. De van olyan, hogy katonai gazdálkodási, levelezőn (ha még van), illetve ha jó vagy matekből, fizikából, akkor műszaki levelező. Ezekkel még katona is lehetsz, és utána másoddiplomásként van tisztképző levelezőn. Mondjuk ha már van diplomád, megpróbálhatod azt. Hivatásosként mindenképpen megéri.
2011. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!