Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 16évesen hitelt lehet felvenni...

16évesen hitelt lehet felvenni? Ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés
16évesen hitelt lehet felvenni? Ha igen akkor hol és mik a feltételek?

2017. jan. 11. 18:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az nem úgy megy, hogy felveszed a hitelt, aztán "majd egyszer" elkezded törleszteni. A hitelszerződés tartalmazza a visszafizetés rendjét, mikor lell elkezdeni törleszteni.

Te nagyon gyerekesen gondolkodsz, ne is haragudj.

2017. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

De ha még nincs munkád, akkor nem tudsz hitelt felvenni.

És 16 évesen nem vagy nagykorú, csak ha már házas vagy.

Miért nem vesz fel az, akivel együtt élsz?

2017. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy meg van szabva, hogy mikor kell törleszteni, de februartol mar lesz munkam. Szoval tudnam torleszteni. Tegyuk fel, ha feltudnam venni januarba akkor mar marciusba az elso fizetesembol tudnam torleszteni.
2017. jan. 11. 19:33
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted, ugye? Ha nincs munka nincs hitel. A diákmunka meg nem hitelképes jövedelem.
2017. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hàt ha ugy vesszuk mar van munkam, csak februartol tudok kezdeni. Es nekem abbol leghamarabb is csak marciusba lenne penzem, viszont ez a penz dolog meg elegge surgos lenne, nost januarba.
2017. jan. 11. 19:37
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

De a hitel felvételkor kell igazolni a jövedelmedet. Ha januárban veszed fel, akkor januárban. Olyan nincs, hogy majd fogok dolgozni februárban, márciusban.

A hiteligényléshez egy csomó igazolást, iratot be kell nyújtani. Nem ígérgetésre adják. Te ezeket nem tudod megtenni, akkor nincs hitel.

2017. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2017. jan. 11. 19:42
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem tudsz hitelt felvenni és ha lesz munkád, még utána sem fogsz kapni évekig, mert egy hitelhez az egyik alapelvárás a 18 éves életkor.
2017. jan. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem az itteni válaszadókat kell győzködni! Menj be egy bankba, húzzál sorszámot, vázold fel a helyzeted és meglátod, mire juttok a hitelbírálatnál.
2017. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Személyi kölcsönhöz én úgy tudom hogy min 6 hónapos munkaviszonynak kell lenni és a max a havi béred tízszeresét kaphatod meg, többet nem.
2017. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!