Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bank kártyát csak postán...

Bank kártyát csak postán küldik, vagy be lehet menni érte a bankba is?

Figyelt kérdés
18 éves lettem még decemberben, van itthon 140ezrem. Apum sajnos nagyon sokat iszik, és szeret költeni. Ha dolgozok diákmunkán, a pénzem az ő bankszámljájára megy. Innen azonnal kivetetem vele a pénzt, de van hogy a felét elveszi. Én szívesen adok pénzt a számlába ha kell, vagy ételre, de ő ezt piára, vagy egyéb dolgokra költi, de számlára vagy ételre sosem. Most hogy 18 lettem, szeretnék bankszámlát nyitni az OTP-nél, viszont anélkül hogy apum megtudná. Sajnos nekünk csak postafiókunk van a városba, és ha oda küldik a bank kártyát apum rájön jogy bankszámlát nyitottam, amiért nagyon dühös lenne mindentől eltiltana. Szóval ezt lehet kérni úgy hogy én megyek el érte a bankba?

2017. jan. 9. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet kérni igen, de általában azért plusz pénzt számítanak fel.

Arra viszont számíts, hogy néha azért küldhetnek postán levelet, de ha pl. netbankos számlakivonatot kérsz, akkor minimalizálható a postai levélküldés.


Egyébként csak mondom, hogy azért az valószínűleg fel fog tűnni neki, hogy a későbbiekben nem az ő számlájára megy a fizud :)

2017. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!