Moneybookers Mastercard Prepaid kártyát mennyi idő alatt küldik ki?

Figyelt kérdés
Megigényeltem, levonták a 10€-t, feltöltöttem az igazolványomat és itt elakadt a dolog pár napja, nem is írtak semmi visszaigazolást stb. Csak nem teljesen tiszta, mert ha rámegyek az igénylésre, továbbra is azt dobja fel, ahol az igazolvány másolatot kell feltölteni, mintha nem kapták volna meg....
2012. szept. 1. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

küldenek egy e-mailt amikor elküldik a kártyát.

a pin kód és a kártya külön borítékban érkezik (már ha érkezik, mert van úgy, hogy a kedves postás ellopja a kártyát, bár semmit nem ér vele). az értesítéstől számítva max. 7-10 nap, de akár kevesebb is, onnantól gyanús, hogy elveszett.

2012. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hét volt, de nekem minden egyes lépés után küldtek visszaigazoló e-mailt.


Ha már levonták a 10 eurót, akkor szerintem a beküldött dokumentumok ellenőrzése már megtörtént, de nekem erről is küldtek e-mailt.

2012. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25-én küldék az approved levelet és ma jött meg
2012. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!