Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor tudom igénybe venni az...

Mikor tudom igénybe venni az otp folyószámla hitelemet?

Figyelt kérdés
Azt olvasom h 3 havi jóváírás utan lehet csak igenybe venni. Ez azt jelenti h nekem hiába van aktiválva, csak 3 havi aktiv kereset utam (magyarul 3 havi fizu utam) tudom.igenybe venni? Az nem szamit h 2016 novemberbe aktiváltam (es biztos h el is fogadták !!)és elotte bőven meg volt a 3 havi fizu ami.ment rá?

#OTP #folyószámla #otp folyószámla
2017. jan. 6. 00:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda h 2016 okt 7 és nov 11 között nem volt keresetem. Elotte viszont volt folyamatosan. a papirom az van h nov 17 tol vehetem igénybe a hitelt.
2017. jan. 6. 00:27
 2/5 A kérdező kommentje:
Viszont nov 11etol csak december elejéig volt munkám. Idem januárban pedig még nem.
2017. jan. 6. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Természetesen a 3 havi bér jóváírást egy bank úgy értelmezi, hogy alkalmazotti munkaviszonyból származó, ugyanarról a munkahelyről utalt, FOLYAMATOS bér érkezés után lehet hitelhez jutni, ez alól a hitelkeret sem kivétel. Mivel neked hol érkezik munkabér, hol nem, így biztosan nem leszel jogosult hitelkeretre.

Milyen munkahely az, ahol ennyire összevissza fizetnek? Vagy ez munkahely váltások miatt van így?

2017. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A miatt.volt igen
2017. jan. 6. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor legalább 3 hónapot kell várnod ahhoz, hogy a jelenlegi munkahelyedről utalással megérkezzen a béred, csak utána igényelhetsz hitelkeretet.
2017. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!