Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek, ha egy már kifizet...

Bertlan kérdése:

Mit tegyek, ha egy már kifizetett adóságot most újra be akarnak hajtani?

Figyelt kérdés

Üdv.: Telenornál volt egy nem fizetett előfizetésem. Hosszú stori. A lényeg, hogy már egyszer kaptam letiltást ez ügyben és rendezve lett, de most megit letiltást kaptam. A telenornál utánna jártam és náluk a rendszer azt mutatja, hogy egyenlitve lett az adóság. A behajtó cég meg azt mondja, hogy a telenor nem értesítette őket erről. Mit tehetek ilyenkor?

Még egyszer nem akarom kifizetni.

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. jan. 5. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A telenor elcseszte. Hozzák helyre. Azaz igazolja a cég felé hogy rendezted. Bár gondolom te is tudod igazolni ha kell.
2017. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Velem is csinnáták vetem egy ifát magánkézből oszt hajtotom vele aztán hajtani akartam újra az úton
2017. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Behajtó cégnél vagy végrehajtónál van az ügy? Mert nagyon nem mindegy.
2017. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Kérj egy igazolást a Telenortól, aztán küldd el a behajtónak. Ha ez nem hatja meg, akkor ne csinálj semmit, majd jönnek a pofonért maguktól.
2017. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Végrehajtó cégnél van. A telenortol már kértem igazolás. Kb egy hónap mire megkapom. Köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 6. 07:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Le tudod írni melyik cégről van szó?

(Mert végrehajtó cég nem nagyon van.)

2017. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy végrehajtó cég. De a kérdésből ítélve végrehajtónál vagy az ügy, ha már letiltásról van szó. Végrehajtási kifogással kell élni.
2017. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pauerné Gada Márta Végrehajtói irodája.
2017. jan. 6. 14:20
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

Megoldódott. A jogosúlt Dr Vitári Jenő

Irodát felhívtam és alátámasztották,

Hogy nincs tartozásom. Kültek értesítést a végrehajói irodának , hogy ezt állítsák le.

:)

2017. jan. 6. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!