Megeri? Felmerjem venni?

Figyelt kérdés

Segitseget szeretnek

Nagyon kilatastalan a helyzetunk sajnos afodtak plusz koltsegek stb

Az lenne a kerdesem h a multkor bent volt a ferjem az otpben es ajanlotak 315000ft h fel veheti fel oran belul a kartyajan lesz es le is veheti

!! Megeri?vagy ezt h kell fizetni??nem vonjak le az egesz fizeteset minden honapban??


2017. jan. 1. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésedről süt az értelem, Balázska reloaded női testben?
2017. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a normalis valaszoloknak

A bunko parasztok meg menyenek a....

Hogy miert kell egybol a masikat lefikazni lenezni itt vagyok 24 eves honan a tudnam hogyan vannak ezek a hitelek

Enyi bunko ember baszus

Örüljetek nektek bejott minden! Te pedig honan tudod medig tartana aza hitel keret! Egyebkent! Nem vagyumk csorobiak meg segelyre szorulpk a ferjemnek tiszteseges allasa van gyula koros bolan dakk cegnel karoszeria lakatos ..

Ez most egy egyszeri megbotlas

Segitseget ker az ember es lehujogjak

Nekem ovodai dajka szakmam van! Azal h nem tudtunk erdeklodni mert unnepek voltak de anyira kivancsiak vagyunk mar h megprobaltam itt

De kartalan !

2017. jan. 1. 19:15
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

Sajnálom, ha sértőnek tűnt, amit írtam, de ezeket a dolgokat muszáj tudni, ha hitelt akarsz felvenni. Már 12-14 éves korra kell hogy legyen az embernek ezekről elképzelése.


Nem vonom azt sem kétségbe, hogy a férjednek van fix állása és hogy keményen dolgozik, de 110 000Ft családos emberként nagyon kevés és baromi könnyű komoly hitelspirálba keveredni vele. Ennél nyári statisztálós diákmunkákkal többet kerestem egyetemistaként.

2017. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ez mind szep es jo

Na akkor teged ki szponzoralt az egyetemhez?gondolom komoly hatteri segitseg volt! Anyuka es apuka segitsegevel minden konyu!

2017. jan. 1. 19:32
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Helyesen írni általános iskola alsó osztályban megtanítanak, gondolkodni sajnos sehol. Vehetnéd a fáradtságot kérdező és művelhetnéd egy kicsit megad, ha már van interneted, a világ minden tudását elérhetnéd, ha akarnád...
2017. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem volt segítség, angolt tanítottam, nyáron is dolgoztam.
2017. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%

Sima folyószámlahitelt ajánlottak. Ez csak akkor éri meg, ha gyorsan vissza tudjátok rakni. Tehát a 300 ezer ft-ot pl. 6 hónap alatt. Ez havi 50 ezer+ pár ezer a kamat. Különben csak fizetitek a havi 5-6 ezer kamatot, de a tartozásotok marad 300 ezer ft.

Mi tavaly használtuk ki, -600000ft.ba vittem a számlám, de 6 hónap alatt vissza is töltöttem, mikor mennyi pénzünk volt. Volt, hogy csak 50 ezret, volt, hogy 150 ezret tudtam havonta spórolni. Így jobb volt, mintha személyi kölcsönt kértem volna mivel így én szabtam meg mennyi idő alatt, s mennyit fizetek havonta. De ehhez kellett havi jó párszáz ezer forintos bevétel

2017. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!