Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 17 eves vagyok,10. 000ft-ra...

17 eves vagyok,10. 000ft-ra lenne szuksegem varatlan utazas miatt. Szuleimtol nem tudok segitseget kerni, ismerosoktol meg nem merek. Hiaba kinalok fel barmit, nem kell senkinek (ruhara gondolok meg ilyenek) Mit tudnek csinalni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
ha se rokon se barát nem ad kölcsönt, és ha nincs nyitva egy zaci ahová az aranyaidat beadhatod, akkor csak 1 dolog marad. Nem utazol.
2016. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Így van, nem utazol. Van olyan, hogy amit szeretnél az meghaladja a lehetőségeidet, ilyenkor le kell mondani róla.
2016. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Kb. semmilyen infót nem adtál meg, amiből segíteni lehetne: mi az a váratlan utazás (csak azért érdekelne, hogy fontos vagy nem), miért nem tudsz a szüleidtől kérni, miért nem mersz az ismerősöktől és mi az, amit felajánlottál? Mert használt ruhára persze, hogy nem adnak 10 ezret.

És tegyük fel, ha valakitől (ismerőstől) kapnál, miből adnád vissza és mikor?

2016. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

1) bezárkózol a vonat wc-jébe

2) stoppolsz

3) bicajra pattansz

2016. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor lenne a váratlan utazás? 17 évesen már lehet diákmunkát is vállalni.
2016. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok: 12.31 az év utolsó napján,vidéken lakok,nem tudtam diákmunkát intézni.:( 2napra nem vesznek fel sehova...

Nyilvan olyan ruhát raktam fel amit nem használtam max 1-2x..és márkás ruhák amúgy is:)

2016. dec. 27. 11:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Van olyan magánszemély aki ilyen utalványokat vált be keszpénzre?
2016. dec. 27. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen utalványokat?
2016. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagy valami bőbeszédű, kérdező...

Szóval akkor szilveszterezni szeretnél valahol, ha jól értem...

Miféle utalványról beszélsz, írj már normálisan...

Felteszel egy kérdést, 1 napig erre se nézel, aztán félinformációkat mondasz. Komolyan, az ilyen embernek még segíteni sem lehet... :-( legalább együttműködnél, ha már egy jó páran vesszük a fáradságot és válaszolunk.

Neked lenne fontos, nem nekünk...

2016. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok: nagyon nem jó családi háttér van mögöttem,"""""apa"""" minden csak éppen """apa""" nem ..elviszi a készpénzt,rendőrségi ügyei vannak,bírósági és anyával fizetteti ki mindent..most ezért nem tudok Anyától kérni..az utalvány az meg ilyen ajándékutalvány (posta paletta) vagy 85000ft értékben van( persze ""apa"" előtt titokban) dehát amúgy sem tudjuk elvásárolni mindet,azért gondoltam hogy hátha van ilyesmire lehetőség valahol
2016. dec. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!