Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakásvásárlás szabad felhaszná...

Lakásvásárlás szabad felhasználású jelzáloghitellel?

Figyelt kérdés
Lakás vásárlásához alapesetben szükség van önerőre is (amivel jelenleg sajnos nem rendelkezem), így lakáshitel felvételére nincs lehetőségem. Viszont szüleim fel tudnának venni a házukra szabadfelhasználású jelzálogkölcsönt (amit persze én fizetnék), aminek nincs sokkal rosszabb thm-je mint egy lakáshitelnek, és felvehető lenne vele a vásárolni kívánt lakás teljes összege --> kevesebb ügyintézés, kevesebb kezelési költség stb. Futamidőként 15-20 évről lenne szó. Én látok benne fantáziát, de működhet ez a megoldás?

2016. dec. 24. 16:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ugye nem baj, ha nem lepődöm meg, hogy van megoldás:)


Igen, lenne még ötletem, de előbb kellene néhány infó.

Mennyi hitelre van szükséged?

Hol vásárolnád a lakást?

Mennyit ér a szüleid háza?

Hány éves vagy?

Mióta vagy a jelenlegi munkahelyeden és mennyi a nettód?

Melyik bankban jártál?

2016. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11: ment üzenet.
2016. dec. 28. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!