Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha otp banktól kérek 1m ft...

Ha otp banktól kérek 1m ft személyi kölcsönt elhagyhatom az országot?

Figyelt kérdés
Külföldi munkához kell hitel

2016. dec. 1. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"fél milliom lesz havonta külföldön, kikérem az 1 millát meg is kapom majd felmondok és távozok a külföldi munkábol pedig piikk pakk visszaadom a pénzt..ez a tervem"


Azt ugye tudod, hogy ha 1 milliót veszel fel (már ha egyáltalán megkapod), akkor kb. 1 millió 300 ezret kell visszafizetned. És igen, jól írja az egyik válaszoló, hogy kint is meg kell élned...

2016. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igaz, nem írta a kérdező, hogy melyik országba menne, de feltételezve, hogy nem Bulgáriáról vagy Roméniáról, esetleg Bangladesről van szó, ne lesz ez olyan egyszerű.


Az 500 nettó havonta jól hangzik, de utánaszámolsz a kinti árakkal, akkor már kicsit árnyaltabb a kép. A lakhatás, élelmiszer... minden sokkal drágább. A kiköltözés mindig tele van bizonytalanságokkal... ezt még megfejelni egy hitellel itthon, hát.. én nem csinálnám.

2016. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Így van, 12-es, én is ezért kérdeztem, hogy beszéli-e az ország nyelvét és hogy milyen munkája lesz?

Ugyanis, ha nem beszéli az ország nyelvét, akkor sokkal nagyobb esélye lesz arra, hogy ott kint becsapják - sokkal kiszolgáltatottabb. A szállástól kezdve bárhol "lehúzhatják"

De ha biztos munkára megy, netán még szállást is kap hozzá, akkor az más...

2016. dec. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kamiont vezetni megyek no problem
2016. dec. 2. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!