Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy járok jobban (hitelre...

Hogy járok jobban (hitelre vett autó eladása)?

Figyelt kérdés
Van egy autó 1m volt a vételára 250e-t befizettem 1m a komplett hitel amit felvettem rá (750e+kamat). 11szer 20200 ft ot befizettem. Eladás oka, amire nekem kellene nem alkalmas (gyakran felakad). Bármilyen megoldás érdekel, akár picit drágább autó is szóba jöhet. (gondolok arra bemegyek egy kereskedésbe és beszámittatom). Tudni kell azóta kapott 2hátsó rugót 4 teleszkópot, kuplungot kompletten,olaj és szűrők cserélve,gyertyák szintén.

2016. nov. 2. 18:14
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha jól számolok 250e az autó hitel kamata, vagyis amit jól számolok:kb 475e van kifizeztve (250önrész meg11*20200)Ha most egybe végtörlőeszem (8000 ft szerződésmódosítási díj) akkor kb 680 ezer forint lenne, banki tájékoztató szerint. Ha még 37hónapot törlesztek, fizetek egy rakat kamatot is.
2016. nov. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!