Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Venni szeretnék egy kocsit...

Venni szeretnék egy kocsit hitelre, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

KB 800 000Ft-ot szeretnék felvenni, csak még nem tudom hogy honnan, a munkahelyemen kb 6 hónapja dolgozok, álltalában 100 és 160 között keresek, kevés kiadásom van, de csak az a gond hogy MUNKAERŐ KÖLCSÖNZŐ céghez vagyok bejelentve(határozatlan szerződéssel).

Ne kezdjetek piszkálni, nincs időm kispórolni, sürgős az autó.

Mi a legjobb hitel ilyenkor, minden tanácsot elfogadok.



2016. aug. 24. 15:39
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdező voltam, 22 éves vagyok.
2016. aug. 24. 15:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, hogy kölcsönző cégnél dolgozol.

Én így vettem fel anno a lakáshitelemet.

Lehetsz te a cég titkárnője is, vagy egy projektvezető, senki nem mondja meg egy jövedelemigazolás alapján, hogy te ki vagy közvetítve egy gyárba szalag melletti munkára.

Piszkálni nem foglak, de ne éld bele magad.

A párom 260 nettó körül keres, nem khr-es, 4 éve ugyanott van, és 3 bank utasította vissza indok nélkül.

nem szokták megmondani, mi nem tetszik nekik, még az ügyintézők sem tudják, csak annyit látnak, hogy a központ nem hagyta jóvá.

Nem keresel vmi sokat, és ha így változik a béred, akkor a 100-at fogják alapul venni, 100-ra meg nem biztos, hogy adnak közel egy milliót.

És a 6 hónap sem sok, ez még nem egy stabil munkahely.

Ettől függetlenül sok sikert kívánok, de tényleg ne vegyél rá mérget.

2016. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Anyum meg 3 éve felvett 3 milliót, ugy hogy nem is volt munkája, idő közben talált.

Ennyire kiszámíthatatlan lenne ?

2016. aug. 24. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok, hogyha véletlenül nem felelsz meg a hitelbírálaton azt vedd jelzésnek arra vonatkozóan, hogy nem engedheted meg magadnak a hitelt, pláne nem a rajta vásárolt autót.
2016. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Munkanélküliként 3 milliót... ne haragudj, de akkor ez nem tiszta ügylet volt, vagy te nem tudsz valamit.

Szerzett valahonnan egy kamu munkáltatót.

Egyetlen bank sem ad 0 ft jövedelemre hitelt, 3 éve sem adott, ez egészen biztos.

Vagy valami ismerőstől, esetleg uzsorástól "vette fel".

Ha így megy be a bankhoz, el sem indítják a folyamatot, eleve fel van sorolva a feltételeknél a jövedelem.

2016. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyum az özvegyi nyugdijat kapott, és valami olyan volt hogy talán a házra íratta a hitelt, vagy nem tudom pontosan.
2016. aug. 25. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!