Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek hitelre...

Milyen kocsit vegyek hitelre hogy megfeleljen az elvárásaimnak?

Figyelt kérdés

Olyan kocsi kell aminek mar jobb a megjelenése mint egy suzuki swift nek . legyen egy kis presztise .

Amik nálam szóba jöttek kis illetve nagyobb meretüek is .


Opel vectra B

Opel Astra G

Skoda Octavia

BMW 316 318

Audi A4 1.6



Skoda Fabia

Seat Cordoba

Fiat Punto

Audi A3

peuget 206

rover 214



Fogyasztást tekintve 8 l körül legyen . legyen benne elektromos ablak . kp zar. szervó . jó álapotú legyen . olcsó alkatrész jó pont .


Ki melyiket és miért venni meg hitelre ?

Tapasztalatok valamelyik darabbal ?

Nekem legföképp varosi vezetésre kéne szóval benzinesre gondoltam kombi kizarva 19 F 1 év jogsi első saját auto lenne .



2012. aug. 19. 17:25
 1/10 anonim válasza:
100%

Ne vegyél hitelre kocsit, egyszerűen nem éri meg. A dupláját fogod visszafizetni 10 év múlva is, mikor már rég másik kocsid lesz....

Hidd el, nem éri meg... nekem több ismerősöm is megjárta.

2012. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

max 5 6 évre gondoltam .

Es ha közben lenne penzem kifizetnem a fenmaradot .

2012. aug. 19. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kocsit hitelre ne vegyél! Nem éri meg! Én az első autómat teljesen önerőből vettem meg, hitelből soha semmit nem akartam, illetve akarok. Inkább gyűjtögetek, spórolok, de hitelt nem veszek fel.
2012. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Egy ismerősöm is így akarta, mint te: szüksége volt x összegre, ezért bementek a bankba megbeszélésre. Már az aláírásnál tartottak, amikor megkérdezte: - Lehetséges az, hogy x idő múlva kifizetem a maradandó összeget?

Erre a bankosok jól leoltották és kijelentették, hogy azt nem lehet megcsinálni. Ezen van a legnagyobbb hasznuk, felveszel 1 millár és 2,5-öt fizetsz vissza x éven keresztül. Szemét egy rendszer ez a bankvilág! :(

Viszont! Ha megteheted, nézelődj a németeknél, mivel ott nagyon jó árban lehet venni használtautót. Sokkal olcsóbb és minőségben is jobbak.

2012. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér!
2012. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Olyan kocsi kell aminek mar jobb a megjelenése mint egy suzuki swift nek . legyen egy kis presztise ."


Lám, lám, hányan vettek az elmúlt években hiteles autót ilyen feltételekkel, aztán akár ráfizetéssel is hajlandóak voltak szabadulni az autóktól.



"Amik nálam szóba jöttek kis illetve nagyobb meretüek is ."


Ezt sem értem, most akkor kicsi vagy nagy autót akarsz? Csak el tudod dönteni, hogy sok helyre és erőre vagy alacsony fenntartási költségekre van szükséged. Mi innen a monitor másik oldaláról nem tudjuk megmondani, hogy mennyit fogsz járni az autóddal, hányan ülnek majd benne, mennyi súlyt raksz bele, autópályázol vagy szőlőbe járni kell, stb.

2012. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lóvé nincsen, de suzuki az nem jó :)
2012. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Nos, had szóljak hozzá vén rókaként. Igen, el kellene döntened, hogy mire kell a kocsi, ki fizeti a fenntartását, és sok egyéb ilyen dolog.

-Legyen presztízse: minek? Ki előtt akarsz felvágni?

-Hitel: ki fogja fizetni? Azzal számolj, hogy akkor qrva drága autód lesz.

Én 39 vagyok, és egy szaros Suzukim van, A-ból B-be mindig elvisz.Holott nagyon jól keresek, lehetne akármilyen autóm. 19 évesen egy Wareszt vettem, akkor sem az volt a célom, hogy legyen egy menő Ladám.

2012. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hitel nem jó , 1 nem a tiéd ha nem a banké, ha töröd fizeted egyben ha bank ugy itéli meg .vagy b verzio kocsi repult hitel maradt.

ha hitelre veszed 1 dolog van ami meg éri ,,, személyi hitel kölcsön számládra megy pénz ezzel fizeted kocsit ami a tiéd már és törleszted ahogyan tudod .

2012. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a Fiat punto/ 206/ Fabia és az A4 Audi között azért elég nagy a különbség. Többet ad az Audi de többet is kér. (ez ugyanúgy vonatkozik a BMW-re is)


Na szóval akkor most milyen autó kell? Kicsi takarékos vagy egy nagyobb "presztízsautó".


Én amúgy a Puntot választanám. Városba ideális, jól is néz ki és nem is drága fenntartani.


Mondjuk az nem derült ki hogy mennyi idős autót keresel.

2012. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!