Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudom, hogy melyik...

Honnan tudom, hogy melyik összeg az enyêm?

Figyelt kérdés
A bankszámla az én tulajdonomban áll de a bátyám használja. Az én telefonszám van leadva ha jön a fizetés. Csak hogy most én is elálltam dolgozni és én is kapni fogom a fizetést. Honnan fogom tudni hogy kinek jött meg előbb a fizetése. Tudom kapunk bérelszámoló lapot de azt csak másnap de honnan tudjuk akkor hogy kié is jött meg elsőnek?

2016. nov. 10. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Mert ugyanannyi fizetést kaptok? Mondjuk onnan tudjátok meg, hogy kinek az összege érkezett meg... Amúgy meg semmi akadálya egy másik számla nyitásának és akkor nem fognak felmerülni ilyen számotokra megoldhatatlan problémák.
2016. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mert ő nem ugyan annyit kap. Majd nyitunk 2 hónap múlva de adigra is hogy tudjuk
2016. nov. 11. 11:12
 3/4 anonim válasza:
80%

Az összegből.

Ha különböző helyen dolgoztok és az SMS-ben benne van, ki utalt (cégnév).


Mellesleg ez verseny köztetek?

2016. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő nem ugyanannyit kap, akkor világos, hogy kinek a pénze jött meg, nem?
2016. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!