Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Feltehetnek bar listára 60....

Feltehetnek bar listára 60. 000 ft-tal?

Figyelt kérdés
Személyi hitelt akartam felvenni, kiderült hogy a provident 60.000 -tal bar listàra rakott. Nem csak akkor tehet fel ha a tartozàsom eléri a minimàlbért? Nyilvàn most kifizettem, de nem tudom hogy passzív barosként kaphatok-e személyi kölcsönt.
2016. nov. 8. 19:45
 1/2 anonim válasza:
Félreértés ne essék, nem ijeszgetni akarom Önt (ez távol álljon tőlem), de az intézkedés sajnos jogos. A tartozásnak nem feltétlenül kell elérnie, netán meghaladnia a minimálbért. És ami még rosszabb, passzív "BAR"-osként - vagyis, ha Ön a tartozását az utolsó fillérig kifizette - öt évig nem kaphat sehol semmilyen hitelt. Onnan tudom, hogy magam is voltam hasonló helyzetben, és velem szemben is hoztak hasonló intézkedést. AKKOR jegyeztem meg, hogy soha többet semmilyen kölcsönfolyósító (bár nem bank-jellegű) intézménnyel a jövőben nem foglalkozom, így a Providenttel sem.
2016. nov. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Màr befizettem ezt az összeget a provinak, ott derült ki hogy nem is tehetnek bar listàra, mibel ez az összeg nem haladta meg a minimálbért. Csak fel volt tüntetve ezen a listàn a tartozàsom. Szóval befizettem, és 5 munkanapon belül lekerültem erről a listàról. Sem aktívként, sem passzívként nem szerepelek rajta. Ez biztos, mert lekértem a bankban ezt a papírt. Azóta màr folyamatban van a személyihitel igénylésem.
2016. nov. 24. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!