Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Maganszemelytol szeretnek...

Mercedes6574 kérdése:

Maganszemelytol szeretnek kolcsont, hova forduljak?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátokhoz, ismerősökhöz, rokonokhoz.


Nyilván nem erre a válaszra számítottál, de idegen ember miért adna Neked kölcsön - mi a biztosíték, hogy vissza is fizeted?

2016. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amilyen barataim vannak nem igazan van szuksegem ellensegre. Tovabba el sem tudok erni olyan regi ismerosoket akik segitenenek, mert sajnos az is Ft kerdese.


Ingatlan tulajdonjog a biztositek. 300-500 ezer Ft az osszeg amire szukseg volna.

2016. okt. 18. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Van ez a peer to peer hitelezes. Nem tudom ismeritek-e.. Ez Mo-n sajnos nem elerheto. Valami hasonlot nem tud valaki, mint megoldast?
2016. okt. 18. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon ez nem működne, mert nincs meg sem az anyagi színvonal, sem a megfelelő erkölcsi morál hozzá - lásd ezt a nagyon jellemző kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


A peer to peer hitelezést úgy tudom elképzelni, hogy átmeneti pénzügyi zavar kisegítésére való - itthon viszont nem átmeneti pénzügyi zavar van, hanem súlyos szegénység - meglehetősen széles rétegnél... (akiknél mondjuk esély sincs arra, hogy vissza tudják fizetni)

2016. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, es ugye az erkolcs is szinten


Akkor nem tudom. Valakinek valami otlet? Termeszetesen bank nem johet szoba.. nincs bevetel igy jovedelem igazolas sem, egyelore.

2016. okt. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!