Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miből fogjátok finanszírozni...

Miből fogjátok finanszírozni a nyugdíjatokat, ti számítok állami nyugdíjra? Ti hogyan takarékoskodtok nyugdíjas éveitekre?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 09:29
 1/6 anonim válasza:
76%
Sehogy. Egyenlőre lakást kellene vennem, nem a nyugdíjjal vagyok elfoglalva. 35/f
2016. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ááá, nem számítok én semmire.

Az a baj, hogy bár tudom, hogy éppen ezért már most el kellene kezdeni félretenni, egyelőre megélni sem tudok rendesen abból ami van, nemhogy raktározni.

Fogalmam sincs, mi lesz.

Nyugtatnám magamat azzal, hogy 'á, még messze van, addig bármi lehet', de egyelőre annyira kilátástalan az életem, hogy nem merek semmiben sem reménykedni. Épp most töltöttem ébren egy éjszakát, számolgatva, hogy jövőre mi a csodát fogok csinálni...

31/N

2016. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire szamitok, de egyreszt nem Magyarorszagon elek, masreszt nem arra alapozom a nyugdijas eveimet.


Magyarorszagon ma egy 30-as sem szamithat mar annyir nyugdijra amibol meg fog elni, egy fiatal meg kabe elfelejtheti az egeszet.

2016. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon remélem, hogy nem érem meg a nyugdíjas kort.


Amúgy is, azt mondják, hogy 20 éven belül nem lesz annyi gyerek, ami el tudná tartani a nyugdíjasokat, szóval a nyugdíjrendszer összeomlik! miről beszélünk akkor?


Mire én odajutnék, az kb 35 év minimum. Addigra ezektől a f*s munkáktól 4x le fogok robbanni.


nagyon remélem, hogy az 5x-et nem kell megélnem!

2016. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 20 év munkaviszonyom van és nulla megtakarításom. Volt a magánnyugdíjpénztáramban 3 milla, de azt megvédte a Selmeczi meg a Fidesz...azóta nincs.

Örülök, hogy egyáltalán munkám van és kijövök hó végére a pénzből.

(egy diplomás 40es nő)

2016. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

42 évesen több, mint 20 évem hátra a nyugdíjig.

Az 1960-ban született nők jövőre elmehetnek nyugdíjba, szerinted?!

2016. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!