Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok személyi...

Zsolt 2694 kérdése:

Miért nem tudok személyi kölcsönt felvenni? Semmi hitelem nincs BAR listás sem vagyok.

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Elég szemét dolognak tartom, hogy a bankok sokszor nem árulják el, mi a gond, és hidd el, az ügyintézők sem tudják, akikhez személyesen bemész.

Ők csak annyit látnak a gépen, hogy a központ visszautasította.

Sok minden lehet.

Megpróbálok néhányat összeszedni.

Egyébként a párom nettó 260-280-at keres, 4 éve van ugyanott, 29 éves, nem KHR-es (már így hívják, nem BAR-lista), és 3 nagy bank utasította vissza indok nélkül.

Szóval:

- túl fiatal vagy , 18-22 éves. Hiába 18 év a feltétel, nem szeretik az ennyire gyerekeket, nem biztos, hogy az első munkahely hosszú távon megmarad

- friss, néhány hónapos munkaviszonyt sem szeretik

- túl keveset keresel

- a jövedelmedhez képest túl nagy összeget szeretnél felvenni

- szüleiddel közös lakcím, nekik is ott van számlájuk, és ők mindig hátralékosok


Ez utóbbi már csak az én tippem, az előzőek egész biztosan közrejátszanak.

Mennyit akartál felvenni, menyit keresel?

2016. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia.29 éves vagyok.11 éve dolgozok ugyanannál a cégnél.1,5 m ft-ot akartam felvenni.Netto 170 a fizetésem.
2016. aug. 26. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kevés a 170 a 1,5m-hoz.
2016. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ennyivel kb 800-at vehetsz fel. A végére meg visszafizetsz 1,6-ot.
2016. aug. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
37%

Párom hitelintézetben elbíráló.

Albérleti lakhatás lehúzza a maximumot.

Ha első hiteled, akkor csak kicsit kapsz, ha rendesen fizeted, akkor fél év múlva kaphatsz mellé párhuzamos hitelt, vagy megújíthatod nagyobb összegre.

2016. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nettó 170-es fizura erste ennyi hitelt simán ad, ha amúgy minden rendben van. Nekem 190-es fizura adtak 2,5 milliót úgy, hogy van egy 33 ezres lakáshitel törlesztésem is. Én harom dologra tudok gondolni. 1. A cegeddel valami nincs rendben (nav tartozása van, nagy létszámleépítést tartott). 2. Valamikor a múltban nagyon túlhúztad a számlát. Pl minden pénzt levettél és hó végén ők levonták a kártyadíjat, így jócskán mínuszos lett a számlád. 3. Az ügyintéző rosszul rögzítette az adatokat és a központ sem nézte át elég alaposan.
2016. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem az első hitelem.volt már kocsira hitelem.
2016. aug. 28. 13:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég lényeges infó, a legelején meg kellett volna említeni.

Ha ugyanennél a banknál volt, és néha megcsúsztál vele, akkor egyértelmű, hogy újra nem adnak.

2016. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
10 év alatt 2 alkalommal csúsztam meg.pár nappal.
2016. aug. 29. 09:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Éppen elég.

Főleg ha vmi program szűri meg és listázza ki a kérdéses adatokat:


Volt kéedelmes befizetése? Igen/Nem

2016. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!