Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banktól érdemes személy...

Melyik banktól érdemes személyi kölcsönt felvenni?

Figyelt kérdés
Ahol végig fix a kamat, 2 millió kellene 5 vagy 7 évre, legjobb lenne 10 évre, de olyan úgy tudom nincs.Gyors elbírálás, pénzkifizetés, legalacsonyabb törlesztőrészlet, legkevesebb visszafizetés futamidő végéig. Szóval ahol minden legkedvezőbb.

2016. aug. 22. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

cetelem, otp, erste-t hozza ki, de 2M-ra 2,8-at kell visszaperkálni 5 év után.


[link]

2016. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elárulod, hogy mire kell, lehet, hogy tudunk olcsóbb hitelt is ajánlani. A személyi kölcsön nem épp olcsó, így iszonyat kamatot fizetsz ki 5, pláne 7 év alatt. Ha ezt bírod anyagilag, akkor nem értem hogyan nem tudsz összespórolni 2 milliót fele ennyi idő alatt, de te tudod.
2016. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lakásvásárláshoz kellene, sürgősen.

Lakásvásárlási hiteleket végigjártam Bankoknál, mindegyik bevonja adóstársnak a házastársat, anélkül nem adnak hitelt.NAV tartozását fél évig részletekben fizetjük a férjemnek, emiatt nem vonható be adóstársnak.

Stabil munkahelyem van, fizetésemre személyi kölcsönt adna a Bank.

Tudom hogy ez a legrosszabb megoldás, de nem tudok mit csinálni.A kérdésemben kiírt feltételek fontosak.

2016. aug. 24. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!