Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most megyek egyetemre, és...

Most megyek egyetemre, és bankszámlát szeretnék nyitni, szerintetek mit válasszak? CIB Bank vagy OTP? Esetleg más?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
OTP
2016. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

CIB :)


10 éve vagyok náluk, teljesen rendben van (előtte OTP-s voltam...)

2016. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
OTP Junior - egyetemistának mást nem ajánlható, ingyenes marad a bankkártya végig.
2016. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már elmúltak azok az idők amikor még a legtöbb bank kínált diákszámlát. A CIB régen a legjobb volt.

Ma már nem soknál van diákszámla, azok közül az OTP a legkedvezőbb. Az egy dolog, hogy régen nagyon nem így volt illetve, hogy a nem diákszámlák piacán sokkal jobbak is vannak.

2016. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor most csak az OTP-t választhatom? Vagy melyik lenne a legkedvezőbb? Csak az ösztöndíj miatt szeretnék..
2016. aug. 13. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak azt választhatod.

Van pl. az Erstenek is diákszámlája vagy a Sberbanknak is. Meg másoknak is. Nézd meg a bankok honlapját.

De akár választhatsz nem diákszámlát is. Ugyanolyan számla az összes, csak a diákoknak ajánlottak olcsóbbak jellemzően.


Az OTP kínálja most a legjobb diákoknak szóló számlát, ezért írtam amit írtam.

2016. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!