Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudnánk hitelt felvenni? 90....

Tudnánk hitelt felvenni? 90. 000, - kéne. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
sürgősen kellene 90.000,-,de én gyes-en vagyok,a párom pedig csak most lett visszajelentve a munkahelyére,egy hónapja.Ugyanannál az ép.ipari cégnél dolgozik évek óta,de télen mindig kijelentik őket és elküldik őket munkanélkülire,most jelentették vissza.kaphatunk így hitelt?Elég gyorsan kellene,ugyanis most kaptuk az értesítőt,hogy jó pár éve kevesebb közös költséget fizetünk(tévedésből),és ennyi összeg halmozódott össze.Albérletben lakunk és a főbérlő 1500,-tal kevesebbett mondott,mikor emelkedett az összeg akkor is,ráadásul ikderült,hogy amilyen csekken fizetjük,ott levonnak valamilyen összeget és így még 700valahány forinttal kevesebb lett...
2010. ápr. 18. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
kérjél részletfizetést,hitelt nem kapsz,max olyat ami brutális...
2010. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a főbérlő hibája, neki kellene biztosítania számotokra a részletfizetés lehetőségét, tekintve, hogy ő hibázott.


Így lenne etikus.

2010. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és nem kapunk részletfizetést,mert hogy van egy ilyen törvény,hogy a 6hónapnál régebbi tartozást (vagyis ami összegben annyi)jelenteni kell a földhivatalnak,ők bírósági útra terelik a dolgot,aztán meg megy a ház.kb. 1 1/2 hetünk van ...
2010. ápr. 18. 10:30
 4/9 anonim válasza:
Nem csináltatok valamilyen szerződés félét a közös költségről? Mert akkor egyértelmű lenne, hogy ti úgy tudtátok, hogy x összeg a kk, és nem tájékoztattak rendesen.
2010. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te a gyesed miatt nem kaphatsz.A férjed meg csak akkor tud igényelni hitelt ha van folyamatos 6 hónapos bejelentett munkaviszonya..Meg kéne kérdezni a bankban,hogy a munkanélküli időszakot amikor a férjed munkanélküli segélyt kapott az beleszámít-e a folyamatos munkaviszonyba..Ha igen akkor kaphattok elvileg.Ha nem akkor bankoktól nem fogsz kapni.

Ebben az esetben marad a provident vagy a rokonok,ismerősök segítsége..

2010. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem. Most albérletben laktok, vagy sajátban? Az, hogy megy a ház, nem a ti problémátok (idézőjelben) hanem a főbérlőé, ha, mint fentebb írtak, albérlők vagytok. Ő hibázott, ki kellene fizetnie, ti meg neki. Persze csak elméletben, mert így lenne etikus, de sajnos a megvalósítás gyakran eltér az elmélettől.


Mindenesetre most összezavartál.

2010. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,albérlők vagyunk.A tulaj tájékoztatott rosszul,és a csekkeken is vonatk le majdnem egy ezrest a befizetésekkor.Ezt nem tudom miért.
2010. ápr. 18. 17:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj,hogy mindig kijelentik őket télen,bár nem tudom,hogy az számít-e,ha látják,hogy a kijelentés előtt és után is ugyanahhoz a céghez megy vissza.
2010. ápr. 18. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:

párod munkahelye ha számlára utalja neki a jövedelmét, akkor az első hvi jövedelem ráérkezésekor tudsz egyszeres hitelkeretet igényelni (Erste Banknál tuti így van)

vagy próbálkozz a családsegítőben.

2010. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!