Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnánk mixet felvenni...

Hogyan tudnánk mixet felvenni laptopra?

Figyelt kérdés
Nos szeretnénk mixet felvenni. Rendesen 2 lejátszó keverő minden egy szórakozóhelyen. A laptopon van 1 mikrofon bemenet meg 1 fejhallgató. Másik laptopon 1 mikrofon és 2 fejhallgató. LIVE bemenet sajnos nincs. Cool edit pro-val szeretnénk. Szerintetek, hogyan lehetne rendesen? Mert amit felvettünk múltkor, teljesen szétb*rmolta a zenét és nem tudjuk miért. Más programmal írjátok le az is jó. Köszönöm.
2010. máj. 2. 20:50
 1/5 anonim válasza:

A keverő Rec kimenetét rákapcsolod a hangkártya Line in (nálam kék szinű) bemenetére.

Én az Ashampoo® Music Studio 3 szoktam felvenni. nagyon hasznos program, sok mindenféle dologra jó nemcsak felvételre. Nálam ez vált be.

2010. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen Line In...az a live csatlakozo ugytudom. Na de az a gond, hogy ezen csak miki meg füles van ami alapesetben a zöld meg a rozsaszin, csak ugye laptopon nem szines. Megkérhetnélek, hogy nézd meg hogy ha mikibe dugod is tudsz e rendesen felvenni rendes minőségbe? Mert nekünk kegyetlen...:S
2010. máj. 3. 22:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem ezt azt írja, lehet mikrofonon is. Nos tömören leírva a gondot: néha mély nincs benne néha csak ének hallatszik semmi más kb végig hullámzik alatta..WAV 44100 hz 16bit. Egy rendes mix felvétel pedig ugye olyan mintha lejátszanám az alap zenét na most mi is ezt akarjuk természetesen elérni a kábel és laptop plusz keverő segítségével:D
2010. máj. 3. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Programként mi az Audacity-t használjuk ez egy tök jó ingyenes progi. Viszont mikrofon bemenettel sose fogsz jó minőségben felvenni. Mindenképpen kell line in (vonalszintű) bemenet a gépre! Ha nincs esetleg egy külső usb -s hangkártya. Vagy egy másik laptop amin van vonal bemenet. Vagy asztali, azoknak minden hangkártyán van . Csak laptopokon spórolják ki, nem tom miért. Nekem is kispórólták, de van dokkolóm, és azon már van bemenet is.
2010. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi az infot. Hát sajnos asztalit nem tudok becipelni egy szórakozóhelyre:D Viszont talán haveromnak Line In-es a laptopja:D Pavilionba is 2 fejhallgato bemenet nem értem minek. Viszont ha vki leirja ezzel hogy tudok keverő progit használni hifivel fülessel az se lenne rossz:D
2010. máj. 5. 01:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!